Princeznovská party

V této kategorii naleznete vše potřebné pro pravou princeznu či královnu, ať už je to korunka, žezlo nebo dekorace pro správnou princeznovskou party. Doplňky a dekorace jsou s motivy známých princezen od Disney jako je Popelka, Sněhurka nebo Růženka.

Řadit podle:
Zobrazit:
Zobrazit: seznam mřížka
 • Balonky s potiskem Disney - Popelka, 30cm
  Balonky s potiskem Disney - Popelka, mix barev. Velikost: 30 cm ..
  Bez DPH: 12 Kč 15 Kč
 • Cup cake košíčky a dekorace - princess
  Cap cake košíčky a dekorace - Fruit, balení 24 x košíčky na muffiny a 24 x dekorace na párátku. Vhodné například pro skvělou zahradní nebo narozeninovou party. ..
  Bez DPH: 79 Kč 95 Kč
 • Dortová svíčka - Princeznovská korunka, Princess
  Dortová svíčka - Princeznovská korunka. Dortová svíčka v růžové barvě s možností připevnění k dortu. ..
  Bez DPH: 41 Kč 49 Kč
 • Foliová bublina Disney Princess 56 cm
  Balónová bublina  Disney Princess - 56cm Balónek Vám rádi nafoukneme heliem přímo na naší prodejně U Libeňského pivovaru 18, Praha 8, takto nafouknutý balónek vydrží létat až 10 dnů a dá se opakovaně dofukovat. Při nafukování balónku vzduchem použijte brčko nebo dutou slámku. ..
  Bez DPH: 112 Kč 135 Kč
 • Foliová bublina Popelka 56 cm
  Foliová bublina s obrázkem Disneyho Popelky. Velikost: 56 cm (22”) Balonek lze nafukovat héliem, po nafouknutí vydrží létat až 4 týdny. ..
  Bez DPH: 104 Kč 126 Kč
 • Foliový balonek Disney princess, Růženka 58 x 86 cm
  Foliový balonek jako postavička Růženky od známého tvůrce Walta Disney. Je vhodný k naplnění heliem i vzduchem. Balonek zůstane plně nafouknutý 3 až 5 dní, ale lze opakovaně dofukovat přes brčko.  Rozměry: 58 x 86 cm. ..
  Bez DPH: 98 Kč 119 Kč
 • Foliový balonek Locika 78 cm
  Foliový balonek s motivem princezny Lociky od Disney. Je vhodný k naplnění heliem i vzduchem. Balonek zůstane plně nafouknutý 3 až 5 dní, ale lze opakovaně dofukovat přes brčko.  Rozměry: 66 x 78 cm. ..
  Bez DPH: 82 Kč 99 Kč
 • Foliový balonek Popelka 84 cm
  Foliový balonek s motivem roztančené princezny Popelky z oblíbené pohádky od Disney, je vhodný k naplnění heliem i vzduchem. Balonek zůstane plně nafouknutý 3 až 5 dní, ale lze opakovaně dofukovat přes brčko. Rozměry: 71 x 84 cm. ..
  Bez DPH: 95 Kč 115 Kč
 • Foliový balonek Princezna 60 cm
  Foliový balonek ve tvaru princezny. Vhodný pro nafukování vzduchem i heliem. Balónek Vám rádi nafoukneme heliem přímo na naší prodejně, takto nafouknutý balónek vydrží létat až 10 dnů a dá se opakovaně dofukovat. Při nafukování balónku vzduchem použijte brčko nebo dutou slámku...
  Bez DPH: 46 Kč 55 Kč
 • Karnevalový kostým princezny - růžový
  Kostým pro princezny - růžový. Krásné šaty pro vaši malou princeznu ve kterém vynikne nejen na karnevale, ale i na své oslavě narozenin. Dodáváme ve velikosti určené pro věk 3 - 4 roky. Požadovanou velikost zapište do poznámky ..
  Bez DPH: 349 Kč 422 Kč
 • Korunka pro princezny s červenými kameny, zlatá
  Korunka pro princezny vhodná pro prnceznovské oslavy i narozeninové party. Barva: zlatá s červenými kameny ..
  Bez DPH: 29 Kč 35 Kč
 • Korunka pro princezny s modrými kameny, stříbrná
  Stříbrná korunka s modrými kameny pro opravdové princezny. Vhodná pro všechny princeznovské party a oslavy narozenin. Lze ji také použít jako rekvizitu do fotokoutku nebo divadla...
  Bez DPH: 29 Kč 35 Kč
 • Korunka pro princezny s růžovými kameny, zlatá
  Korunka pro princezny vhodná pro všechny princeznovské party a oslavy narozenin. Barva: zlatá s růžovými kameny ..
  Bez DPH: 29 Kč 35 Kč
 • Party hra Princezny
  Skvělá party hra pro dětskou party, trefte se na předem dané místo na mapě po slepu. Zábavná hra pro malé i větší princezny...
  Bez DPH: 103 Kč 125 Kč
 • Party papírové talířky Disney Princess Dream 20 cm
  Party talířky Disney Princess Dream - 20 cm, 8k s, papírové Vhodné na narozeninové nebo tématické párty...
  Bez DPH: 41 Kč 49 Kč
 • Set party hraček pro princeznu - 48 ks
  Party set pro opravdovou princeznu. Balení obsahuje: 8x taštička, 8x samolepky, 8x prstýnek s diamantem, 8x korálkový řetízek, 8x náramek a 8x princeznovská korunka.  Perfektní set na tématickou party s princeznami. Hodí se také pro holčičky jako malá pozornost, případně dáreček do balíčku. Balení..
  Bez DPH: 147 Kč 178 Kč 196 Kč
 • Balonek 26 cm, tmavě růžový
  Kulatý nafukovací balónek tmavě růžový o průměru 26 cm Průměr: 27 cm Obvod: 82 cm Objem: 8,6 l Doba vznášení: 10 hod. (helium) Balení: 1 ks Pokud hledáte výhodnější balení, nabízíme také balení po 100 ks. Tyto balonky naleznete ve stejné kategorii. ..
  Bez DPH: 2 Kč 2 Kč
 • Balonek 26 cm. růžový
  Kulatý nafukovací balónek růžový o průměru 26 cm Průměr: 27 cm Obvod: 82 cm Objem: 8,6 l Doba vznášení: 10 hod. (helium) Balení: 1 ks Pokud hledáte výhodnější balení, nabízíme také balení po 100 ks. Tyto balonky naleznete ve stejné kategorii. ..
  Bez DPH: 2 Kč 2 Kč
 • Balonek bílý - 26 cm
  Kulatý nafukovací balónek bílý o průměru 26 cm Průměr:26 cm Obvod:82 cm Objem:8,6 l Doba vznášení: 10 hod. (helium) Balení:1 ks Pokud hledáte výhodnější balení, nabízíme také balení po 100 ks. Tyto balonky naleznete ve stejné kategorii. ..
  Bez DPH: 2 Kč 2 Kč
 • Balonek s potiskem Květy
  Kulatý balonek o průměru 26 cm s celoplošným potiskem květů. Dodáváno v mixu barev. Velikost: 26 cm...
  Bez DPH: 4 Kč 5 Kč
 • Balonek s potiskem Motýlci
  Balonek s celoplošným potiskem motýlci, vhodný do kombinace s dalšími balonky s potiskem. Velikost: 30 cm. Balení: 1 ks...
  Bez DPH: 4 Kč 5 Kč