Party se zvířátky

Dekorace a doplňky pro párty inspirovanou zvířátky, safari, džunglí nebo zoo. Na tuto party se skvěle hodí chodící balonky. Ty se nafouknou heliem a létají těsně nad zemí. Přidělané nožičky pak ještě umocňují efekt chození. Mezi dětmi slaví velký úspěch.

Řadit podle:
Zobrazit:
Zobrazit: seznam mřížka
 • Balonek Happy Birthday džungle 46 cm
  Qualatex balonek Happy Birthday zvížátka z džungle – 46cm Vhodný pro nafukování vzduchem i heliem.   Vyzdobte si vaší událost tímto fóliovým balonkem. Na každé akci budou vaše děti nadšení z těchto animovaných postaviček, především pak tyto pohádkový zvířátka. Je vhodný na každou příležitost, pře..
  Bez DPH: 54 Kč 65 Kč
 • Balonek s potiskem 30 cm - gepard
  Balonek s potiskem gepardího vzoru. Dostupný v různých barvách. Velikost: 12" (30 cm) Objem: 14, 4 l..
  Bez DPH: 4 Kč 5 Kč
 • Balonek s potiskem 30 cm - motýlci
  Balonek s potiskem motýlci. Dostupný v různých barvách. Velikost: 12" (30 cm) Objem: 14, 4 l..
  Bez DPH: 4 Kč 5 Kč
 • Balonek s potiskem 30 cm - tygr
  Balonek s potiskem tygřího vzoru. Dostupný v různých barvách. Velikost: 12" (30 cm) Objem: 14, 4 l..
  Bez DPH: 4 Kč 5 Kč
 • Balonek s potiskem 30 cm - zebra
  Balonek s potiskem zebřích pruhů. Dostupný v různých barvách. Velikost: 12" (30 cm) Objem: 14, 4 l..
  Bez DPH: 4 Kč 5 Kč
 • Balonek zelený, 30 cm
  Kulaté nafukovací balónky o průměru 30 cm, v balení 1 ks, vhodné pro nejrůznější dekorace, potisk i nafukování héliem. Průměr: 30 cm Obvod: 94 cm Objem: 14,5 l Doba vznášení: 14 hod. (helium) Bal..
  Bez DPH: 2 Kč 3 Kč
 • Balonky s potiskem Safari
  Pastelový balonek s potiskem Safari, ideálně se hodí na tématickou party nebo oslavu.  Velikost 26 cm. Ceník pro plnění balonků heliem naleznete na https://balonkypraha.cz/rozvoz-balon-kuryr. Balonky vám také rádi nafoukneme přímo na naší prodejně v Praze v blízkosti Palmovky...
  Bez DPH: 4 Kč 5 Kč
 • Chodící balonek - Žirafa
  Chodící balonek Žirafa - 50 cm - cena včetně naplnění héliem na naší prodejně (platí pouze pro osobní vyzvednutí) - Pro docílení ”chodícího efektu” je potřeba naplnit balónek heliem, které jej nadnáší. Nožičky naopak působí jaké zátěž, díky které balónek nevzlétne, ale zůstává stát na zemi. Tažením ..
  Bez DPH: 120 Kč 145 Kč
 • Chodící balonek Hello Kitty 39 x 59 cm
  Balonek AirWalkers Hello Kitty. Pro docílení efektu chodícího balonku je potřeba jej naplnit heliem. Balonek poté vypadá jako by chodil. Jeho velikost je 39 x 59 cm. Balonek plněný vzduchem vydrží beze změny týden (nedocílíte ovšem efektu chodícího balonku). Balonek naplněný heliem vypadá jako by..
  Bez DPH: 206 Kč 249 Kč
 • Chodící balonek Kachna
  Nemusíte si pořizovat farmu a přesto můžete být obklopeni zvířecími mazlíčky. Pro docílení ”chodícího efektu” je potřeba naplnit balónek heliem, které jej nadnáší. Nožičky naopak působí jaké zátěž, díky které balónek nevzlétne, ale zůstává stát na zemi. Tažením za provázek Vás pak následuje jako vě..
  Bez DPH: 95 Kč 115 Kč
 • Chodící balonek Pejsek 1
  Pro docílení ”chodícího efektu” je potřeba naplnit balónek heliem, které jej nadnáší. Nožičky naopak působí jaké zátěž, díky které balónek nevzlétne, ale zůstává stát na zemi. Tažením za provázek Vás pak následuje jako věrný přítel. Chodící balónek Vám rádi nafoukneme heliem přímo na naší prodejně. ..
  Bez DPH: 103 Kč 125 Kč
 • Chodící balonek Slepice
  Nemusíte si pořizovat farmu a přesto můžete být obklopeni zvířecími mazlíčky. Pro docílení ”chodícího efektu” je potřeba naplnit balónek heliem, které jej nadnáší. Nožičky naopak působí jaké zátěž, díky které balónek nevzlétne, ale zůstává stát na zemi. Tažením za provázek Vás pak následuje jako vě..
  Bez DPH: 95 Kč 115 Kč
 • Chodící balonek Tučňák
  Balonek je třeba naplnit héliem, pro docílení chodícího efektu. Nožičky naopak působí jaké zátěž, díky které balónek nevzlétne, ale zůstává stát na zemi. Taháním za stuhu, balonek působý jako by chodil. Chodící balónek Vám rádi nafoukneme zdarma heliem přímo na naší prodejně. Balonek plněný vzduc..
  Bez DPH: 98 Kč 119 Kč
 • Chodící balonek Žába
  Balonek je třeba naplnit héliem, pro docílení chodícího efektu. Nožičky naopak působí jaké zátěž, díky které balónek nevzlétne, ale zůstává stát na zemi. Taháním za stuhu, balonek působý jako by chodil. Chodící balónek Vám rádi nafoukneme zdarma heliem přímo na naší prodejně. Balonek plněný vzduch..
  Bez DPH: 107 Kč 129 Kč
 • Konfety metalické Happy Birthday
  Metalické konfety s nápisem Happy Birthday, vhodné jak pro děti, tak pro dospělé na jejich narozeninové oslavy či party. Balení: 14 gr mix barev...
  Bez DPH: 35 Kč 42 Kč
 • Papírový party ubrus Zvířátka z džungle
  Papírový party ubrus Zvířátka z džungle, praktický na dětské oslavy a tématické party. po oslavě stačí ubrus pouze otřít a je připraven znovu k použití. Ubrus je celo-potištěný. Velikost 137 x 259 cm ..
  Bez DPH: 71 Kč 86 Kč
 • Party papírové talíře Zvířátka z džungle 23 cm
  Party papírové talíře s obrázkem zvířátek z džungle ve velmi hezkém barevném provedení. Potěší i ty nejmenší děti. Talíře budou ideální dekorací každé narozeninové oslavy nebo tématické party. Navíc budou nepostradatelným pomocníkem. Balení: 8 ks. Rozměry: 23 cm...
  Bez DPH: 49 Kč 59 Kč
 • Set - párty hraček 48 ks
  Party set hraček pro děti na různé oslavy narozenin, party a další společenské události. Balíček obsahuje: 8x pálka s bodovým terčem na chytání, 8x káča, 8x vystřelovací hra s kuličkou, 8x hra s kuličkami, 8x létající vrtulka, 8x hod kuličky do kalíšku . Ideální jako zábava na party nebo jako drobná..
  Bez DPH: 162 Kč 196 Kč
 • Balonek 26 cm, zelený
  Kulaté nafukovací balónky o průměru 26 cm, vhodné pro nejrůznější dekorace i nafukování héliem. Nejprodávanější velikost balónků v naší nabídce. Průměr: 26 cm Obvod: 82 cm Objem: ..
  Bez DPH: 2 Kč 2 Kč
 • Balonek limetkově zelený 30 cm
  Kulatý nafukovací balónek limetkový o průměru 30 cm Průměr:30 cm Obvod: 94 cm Objem: 14,4 l Doba vznášení: 14 hod. (helium) Možnost potisku: sítotisk, ofset Balení: 1 ks Pokud hledáte výhodn..
  Bez DPH: 2 Kč 3 Kč
 • Balonek limetkově zelený, 26 cm
  Kulaté nafukovací balónky o průměru 26 cm, vhodné pro nejrůznější dekorace i nafukování héliem. Nejprodávanější velikost balónků v naší nabídce. Průměr: 26 cm Obvod: 82 cm Objem: ..
  Bez DPH: 2 Kč 2 Kč