Mašinka Tomáš party

Mašinka Tomáš je oblíbená britská kreslená postavička, která jezdí na ostrově Sodor. Se svými přáteli, ostatními mašinkami, prožívá různá dobrodružství, často se dostanou do potíží a působí na železnici zmatky, ale nakonec vždy vše dobře dopadne. Perfektně se hodí jako motiv na party pro malé kluky.

U nás naleznete především obří foliové balonky plněné heliem s motivem Tomáše a další balonky vhodné na tematickou party, party nádobí, čepičky a další produkty.

Řadit podle:
Zobrazit:
Zobrazit: seznam mřížka
 • Foliový balonek Mašinka Tomáš 74 cm
  Foliový balonek s obrázkem oblíbené Mašinky Tomáš, je vhodný k naplnění heliem i vzduchem. Balonek zůstane plně nafouknutý 3 až 5 dní, ale lze opakovaně dofukovat přes brčko. Rozměry: 74 cm. Ceník pro plnění balonků heliem naleznete na https://balonkypraha.cz/rozvoz-balon-kuryr. Balonky vám také r..
  Bez DPH: 74 Kč 90 Kč
 • Girlanda Lokomotiva 4m
  Party girlanda Lokomotiva o délce 4m Nic neoživí oslavu lépe než-li barevná girlanda. Pokud máte doma malého vláčkového nadšence, s touto girlandou máte záruku naprosté spokojenosti. Girlanda je z jemného barevného papíru na obou koncích zakončena provázkem k uchycení, Délku si lze zvolit natažení..
  Bez DPH: 37 Kč 45 Kč
 • Konfety metalické Happy Birthday
  Metalické konfety s nápisem Happy Birthday, vhodné jak pro děti, tak pro dospělé na jejich narozeninové oslavy či party. Balení: 14 gr mix barev...
  Bez DPH: 35 Kč 42 Kč
 • Papírové kelímky Mašinka Tomáš 8 ks
  Papírové kelímky Mašinka Tomáš, které jsou skvělou alternativou ke klasickým kelímkům. Hodí se na tématickou party. Počet: 8 ks Objem: 266 ml..
  Bez DPH: 32 Kč 39 Kč
 • Papírové talířky Mašinka Tomáš 18 cm
  Nechcete mít starosti s umýváním nebo snad z rozbití nádobí na party?  Party talíře Mašinka Tomáš, stačí použít a vyhodit. Skvěle se hodí na tématickou party. Velikost: 18 cm Počet: 8 ks v balení..
  Bez DPH: 41 Kč 49 Kč
 • Papírové ubrousky Mašinka Tomáš 20 ks
  Papírové ubrousky Mašinka Tomáš, jsou dekoračním a praktickým doplňkem na stole. Skvělě se hodí na tématickou party. Velikost: 33 x 33 cm Počet: 20 ks v balení..
  Bez DPH: 45 Kč 54 Kč
 • Party brčka Mašinka Tomáš, 8 ks
  Party brčka Mašinka Tomáš,  ideálně spojit s kelímky v motivu Mašinka Tomáš. Vhodné na narozeninové nebo tématické oslavy. Počet: 8 ks  ..
  Bez DPH: 37 Kč 45 Kč
 • Party papírové čepičky Mašinka Tomáš 6 ks
  Sada party čepiček Mašinka Tomáš lze použít na narozeninovou oslavu nebo tématickou party.  Počet: 6 ks..
  Bez DPH: 41 Kč 49 Kč
 • Party papírové talíře Mašinka Tomáš 23 cm
  Nechcete mít starosti s umýváním nebo snad z rozbití nádobí na party?  Party talíře Mašinka Tomáš, stačí použít a vyhodit. Skvěle se hodí na tématickou party. Velikost: 23 cm Počet: 8 ks v balení..
  Bez DPH: 44 Kč 53 Kč
 • Party pozvánky Mašinka Tomáš, 6ks
  Pozvánky na Vaši tématickou party s oblíbeným Tomášem. Počet: 6 ks pozvánek včetně obálek...
  Bez DPH: 36 Kč 44 Kč
 • Party ubrus Mašinka Tomáš 120 x 180
  Plastový party ubrus s motivem pohádky Mašinka Tomáš bude skvělým detailem na každé tématické party nebo oslavě narozenin. Zachrání váš stůl od nechtěných skvrn. Při zašpinění stačí ubrus jednoduše otřít hadříkem a je připraven znovu k použití. Rozměry: 180 x 120 cm. ..
  Bez DPH: 71 Kč 86 Kč
 • Set - párty hraček 48 ks
  Party set hraček pro děti na různé oslavy narozenin, party a další společenské události. Balíček obsahuje: 8x pálka s bodovým terčem na chytání, 8x káča, 8x vystřelovací hra s kuličkou, 8x hra s kuličkami, 8x létající vrtulka, 8x hod kuličky do kalíšku . Ideální jako zábava na party nebo jako drobná..
  Bez DPH: 162 Kč 196 Kč
 • Balonek červený, 26 cm
  Kulaté nafukovací balónky o průměru 26 cm, vhodné pro nejrůznější dekorace i nafukování héliem. Nejprodávanější velikost balónků v naší nabídce. Průměr: 26 cm Obvod: 82 cm Objem: ..
  Bez DPH: 2 Kč 2 Kč
 • Balonek červený, 30 cm
  Kulatý nafukovací balónek červený o průměru 30 cm Průměr:30 cm Obvod: 94 cm Objem: 14,4 l Doba vznášení: 14 hod. (helium) Možnost potisku: sítotisk, ofset Balení: 1 ks Pokud hledáte výhodněj..
  Bez DPH: 2 Kč 3 Kč
 • Balonek modrý, 30 cm
  Kulaté nafukovací balónky o průměru 30 cm, v balení 1 ks, vhodné pro nejrůznější dekorace, potisk i nafukování héliem. Průměr: 30 cm Obvod: 94 cm Objem: 14,5 l Doba vznášení: 14 hod. (helium) Bal..
  Bez DPH: 2 Kč 3 Kč
 • Balonek světle modrý, 26 cm
  Kulaté nafukovací balónky o průměru 26 cm, vhodné pro nejrůznější dekorace i nafukování héliem. Nejprodávanější velikost balónků v naší nabídce. Průměr: 26 cm Obvod: 82 cm Objem: ..
  Bez DPH: 2 Kč 2 Kč
 • Balonek světle modrý, 30 cm
  Kulaté nafukovací balónky o průměru 30 cm, v balení 1 ks, vhodné pro nejrůznější dekorace, potisk i nafukování héliem. Průměr: 30 cm Obvod: 94 cm Objem: 14,5 l Doba vznášení: 14 hod. (helium) Bal..
  Bez DPH: 2 Kč 3 Kč
 • Dekorační rozeta modrá s bílými proužky 40 cm
  Dekorační závěsná rozeta v modré barvě s bílými proužky bude ideálním doplňkem každé narozeninové oslavy, zahradní party nebo karnevalu. Rozměry: 40 cm. Balení: 1 ks...
  Bez DPH: 37 Kč 45 Kč
 • Dekorační závěsná koule modrá, 30 cm
  Dekorační závěsná koule v modré barvě, se perfektně hodí na dekoraci každé narozeninové oslavy, party nebo zahradní party. Lze ji také využít jako dekoraci karnevalů nebo jako bytovou dekoraci. Kouli jednoduše roztáhnete a konce slepíte k sobě. Balení: 1 ks. Rozměry: 30 cm...
  Bez DPH: 48 Kč 58 Kč
 • Dortové svíčky, bílé perleťové - 12 ks
  Dortové svíčky v bílé barvě, vhodné na oslavy narozenin, výročí i jiné party. Balení: 12 ks Velikost: 6 cm..
  Bez DPH: 26 Kč 31 Kč
 • Dortové svíčky, modré perleťové - 12 ks
  Dortové svíčky v modré barvě, vhodné na oslavy narozenin, výročí i jiné party. Balení: 12 ks Velikost: 6 cm..
  Bez DPH: 26 Kč 31 Kč