Divoký západ, western party

Party jako na divokém západě a vše co pro dekoraci potřebujete. Uspořádejte si párty nebo oslavu ve westernovém stylu!

 

V této kategorii nabízíme potřebné party dekorace a doplňky pro tématickou party ve stylu Western, jako je party nádobí, čepičky, trumpetky, veselé girlandy a další.

Řadit podle:
Zobrazit:
Zobrazit: seznam mřížka
 • Balonky 30 cm - hnědé 100 ks
  Hnědé krystalické nafukovací balónky o průměru 30 cm v pastelových a krystalových barvách, vhodné pro potisk. Průměr:30 cm Obvod:94 cm Objem:14,4 l Doba vznášení:14 hod. (helium) Možnost potisku:sítotisk, ofset Balení:100 ks ..
  Bez DPH: 160 Kč 194 Kč
 • Foliový balonek bílý kůň 60 cm
  Foliový balonek ve tvaru bílého koně. Bude perfektním dárkem pro oslavence nebo skvělou dekorací na tematickou party či oslavu narozenin. Balonek je vhodný k naplnění heliem i vzduchem. Zůstane plně nafouknutý 3 až 5 dní, ale lze jej opakovaně dofukovat přes brčko. Rozměry: 60 cm. Ceník pro plnění..
  Bez DPH: 46 Kč 55 Kč
 • Foliový balonek černý kůň 60 cm
  Foliový balonek ve tvaru černého koně. Bude perfektním dárkem pro oslavence nebo skvělou dekorací na tematickou party či oslavu narozenin. Balonek je vhodný k naplnění heliem i vzduchem. Zůstane plně nafouknutý 3 až 5 dní, ale lze jej opakovaně dofukovat přes brčko. Rozměry: 60 cm. Ceník pro plněn..
  Bez DPH: 46 Kč 55 Kč
 • Foliový balonek hnědý kůň 60 cm
  Foliový balonek ve tvaru hnědého koně. Bude perfektním dárkem pro oslavence nebo skvělou dekorací na tematickou party či oslavu narozenin. Balonek je vhodný k naplnění heliem i vzduchem. Zůstane plně nafouknutý 3 až 5 dní, ale lze jej opakovaně dofukovat přes brčko. Rozměry: 60 cm. Ceník pro plněn..
  Bez DPH: 46 Kč 55 Kč
 • Papírové kelímky Western, 8 ks
  Papírové kelímky Western se hodí na tématické oslavě nebo jakékoliv jiné párty. Je dobré zkombinovat přímo s ubrousky, ubrus a talířky. Počet: 8 ks..
  Bez DPH: 49 Kč 59 Kč
 • Papírové talíře Western 22 cm
  Papírové talíře Western určitě přijdou vhod na tématické oslavě nebo jakékoliv jiné párty. Je dobré zkombinovat přímo s ubrousky, ubrus a kelímky. Velikost: 22 cm..
  Bez DPH: 49 Kč 59 Kč
 • Papírové ubrousky Western
  Papírové ubrousky Western se hodí jako praktický a dekorační doplňek na jakýkoliv stůl. Je dobré zkombinovat přímo s ubrusem, talířky a kelímky...
  Bez DPH: 49 Kč 59 Kč
 • Party pozvánky Western, 8 ks
  Stylové pozvánky na Westernovou zábavu! Vytvořte Westernové prostředí, máme pro vás talířky, kelímky, ubrousky a ubrus. Počet: 8 ks ..
  Bez DPH: 46 Kč 55 Kč
 • Plastový ubrus Western
  Plastový ubrus Western se hodí jako praktický a dekorační doplňek na jakýkoliv stůl. Je dobré zkombinovat přímo s ubrousky, talířky a kelímky. Velikost: 137 x 213 cm..
  Bez DPH: 99 Kč 120 Kč
 • Barva na obličej 18ml - hnědá - light brown
  Velice kvalitní barva na obličej, která je vodou ředitelná. Snadno se nanáší, výborně drží, neotírá se a lze ji snadno omývat. Splňuje nejvyšší kosmetické atesty. Je koncentrovaná, takže vystačí na mnoho použití Značka: Snazaroo Objem: 18 ml..
  Bez DPH: 90 Kč 109 Kč