Tématické party pro děti

Milují vaše děti Mimoně, Hello Kitty nebo snad Frozen a vy jim chcete uspořádat party? U nás naleznete doplňky a dekorace na party s tématy, které jsou momentálně mezi dětmi ty nejoblíbenější. Ať už to jsou obří foliové balonky plněné heliem nebo závěsné girlandy, či snad doplňky ke kostýmům a zábavné hry, vše naleznete na eshopu BalonkyPraha.cz.

Řadit podle:
Zobrazit:
Zobrazit: seznam mřížka
 • Avengers latexové balonky 6ks
  Klasické nafukovací latexové balonky s motivy známých hrdinů Avengers. Balení: 6 ksRozměry: 22, 8 cm (9") Balonky vám rádi nafoukneme heliem, či vzduchem (balonek přidělaný na tyčku) v naší kamenné prodejně: U Libeňského pivovaru 18, Praha 8, https://balonkypraha.cz/text-prodejna...
  Bez DPH: 57 Kč 69 Kč
 • Baby Mickey papírové ubrousky 20 ks
  Papírové ubrousky Baby Mickey pro oslavu prvních narozeniny nebo barození nového přírůstku do rodiny, balení obsahuje 20 ks ubrousků.  ..
  Bez DPH: 40 Kč 48 Kč
 • Baby Mickey party kelímky 8 ks
  Plastové party kelímky Baby Mickey pro Vaši oslavu prvních narozenin nebo vítání nového přírůstku. Balení 8 ks, obsah 220 ml..
  Bez DPH: 32 Kč 39 Kč
 • Baby Minnie papírové ubrousky 20 ks
  Papírové party ubrousky s obrázkem Baby Minnie jsou vhodné jako praktická dekorace na tématickou party nebo dívčí oslavu narozenin. Počet: 20 ks Velikost: 33 x 33 cm  ..
  Bez DPH: 40 Kč 48 Kč
 • Baby Minnie party kelímky 8 ks
  Plastové party kelímky Baby Minnie jsou alternativou klasických kelímků, které jsou vhodné na dívčí oslavu narozenin nebo tématickou party. Počet: 8 ks Objemu: 220 ml  ..
  Bez DPH: 32 Kč 39 Kč
 • Balonek 1 s botičkou modrý
  Latexový balonek s oboustraným potiskem, velikost 14”, barva modrá. Latexový bílý balonek je nádherná dekorace k prvnímu roku narození Vašeho děťátka. Vyzdobte oslavenci a jeho kamarádům první společnou párty. V našem obchodě můžete dokoupit i jiné potřebné materialy k této události. Balonek lze na..
  Bez DPH: 7 Kč 8 Kč
 • Balonek Birthday Princess 46 cm
  Foliový balonek s nápisem BIRTHDAY PRINCESS vhodný pro oslavu narozenin jako originální dárek oslavenci nebo jako dekorace. Balonek je vhodný k naplnění heliem i vzduchem. Vydrží nafouknutý 3 až 5 dní, ale lze jej opakovaně dofukovat přes brčko. Rozměry: 46 cm. Ceník pro plnění balonků heliem nale..
  Bez DPH: 74 Kč 89 Kč
 • Balónek fóliový Piratský Happy Birthday 45cm
  Fóliový balónek Vhodný pro nafukování vzduchem i heliem 18” Balónek Vám rádi nafoukneme heliem přímo na naší prodejně, takto nafouknutý balónek vydrží létat až 10 dnů a dá se opakovaně dofukovat. Při nafukování balónku vzduchem použijte brčko nebo dutou slámku.   Vyzdobte si vaší událost tímto fól..
  Bez DPH: 29 Kč 35 Kč
 • Balonek Frozen Ledové království 30 cm
  Latexový balonek celopotištěný s motivem Frozen - Ledové království. Balonek obsahuje obrázky: Anna, Elsa a Olaf - Mix barev     Vyzdobte si párty tímto balonkem. Vaše děti budou nadšení z této pohádkové postavičky.Latexový balonek Ledové království s motivem Frozen je vhodný jako dekorace na dět..
  Bez DPH: 8 Kč 10 Kč
 • Balonek Happy Birthday Smajlíci 46 cm
  Foliový balonek Happy Birthday - Smajlíci, 46cm. Balónek můžete plnit vzduchem i héliem. Héliem plněný balónek Vám vydrží létat až několik týdnů. Balonky plníme i v našem obchodě. Ceník pro plnění balonků heliem naleznete na https://balonkypraha.cz/rozvoz-balon-kuryr. Balonky vám také rádi nafouknem..
  Bez DPH: 54 Kč 65 Kč
 • Balonek Happy Birthday džungle 46 cm
  Qualatex balonek Happy Birthday zvížátka z džungle – 46cm Vhodný pro nafukování vzduchem i heliem.   Vyzdobte si vaší událost tímto fóliovým balonkem. Na každé akci budou vaše děti nadšení z těchto animovaných postaviček, především pak tyto pohádkový zvířátka. Je vhodný na každou příležitost, pře..
  Bez DPH: 54 Kč 65 Kč
 • Balonek Happy Birthday hasičské auto 46 cm
  Foliový balonek - Happy Birthday, hasičské auto. Vhodné na narozeninové oslavy vašich dětí. 18'' 46cm Ceník pro plnění balonků heliem naleznete na https://balonkypraha.cz/rozvoz-balon-kuryr. Balonky vám také rádi nafoukneme přímo na naší prodejně v Praze v blízkosti Palmovky...
  Bez DPH: 54 Kč 65 Kč
 • Balonek Happy Birthday s balonky 46 cm
  Foliový balonek s nápisem HAPPY BIRTHDAY a potiskem balonků, bude skvělým detailem každé narozeninové oslavy nebo originálním dárkem pro oslavence. Balonek je vhodný k naplnění heliem i vzduchem a nafouknutý vydrží 3 až 5 dní. Lze ho opakovaně dofukovat přes brčko. Rozměry: 46 cm. Ceník pro plnění..
  Bez DPH: 54 Kč 65 Kč
 • Balonek Hello Kitty 60 cm
  Foliový balonek ve tvaru Hello Kitty.  Vhodný pro nafukování vzduchem i heliem. Balónek Vám rádi nafoukneme heliem přímo na naší prodejně, takto nafouknutý balónek vydrží létat až 10 dnů a dá se opakovaně dofukovat. Při nafukování balónku vzduchem použijte brčko nebo dutou slámku. Ceník pro plně..
  Bez DPH: 62 Kč 75 Kč
 • Balonek Mimoň Dave 60 cm
  Foliový balonek ve tvaru Mimoně Dave z filmů Mimoni a Já Padouch. Bude perfektním dárkem pro oslavence nebo skvělou dekorací na tematickou party či oslavu narozenin. Balonek je vhodný k naplnění heliem i vzduchem. Zůstane plně nafouknutý 3 až 5 dní, ale lze jej opakovaně dofukovat přes brčko. Rozmě..
  Bez DPH: 62 Kč 75 Kč
 • Balonek Mimoň Stuart 60 cm
  Foliový balonek ve tvaru Mimoně Stuarta z filmů Mimoni a Já Padouch. Bude tak perfektním dárkem pro oslavence nebo skvělou dekorací na tematickou party či oslavu narozenin. Balonek je vhodný k naplnění heliem i vzduchem. Zůstane plně nafouknutý 3 až 5 dní, ale lze jej opakovaně dofukovat přes brčko...
  Bez DPH: 62 Kč 75 Kč
 • Balonek Mimoni Stuart 45 cm
  Kulatý foliový balonek ve tvaru Mimoně Stuarta z filmů Mimoni a Já Padouch. Bude tak perfektním dárkem pro oslavence nebo skvělou dekorací na tematickou party či oslavu narozenin. Balonek je vhodný k naplnění heliem i vzduchem. Zůstane plně nafouknutý 3 až 5 dní, ale lze jej opakovaně dofukovat přes..
  Bez DPH: 29 Kč 35 Kč
 • Balonek Muffin Happy Birthday 89 cm
  Foliový balonek ve tvaru Muffinu s nápisem Happy Birthday o velikosti 89cm. Balónek Vám rádi nafoukneme heliem přímo na naší prodejně U Libeňského pivovaru 18, Praha 8, takto nafouknutý balónek vydrží létat až 10 dnů a dá se opakovaně dofukovat. Při nafukování balónku vzduchem použijte brčko nebo ..
  Bez DPH: 120 Kč 145 Kč
 • Balonek Muffin Happy Birthday holografický 87 cm
  Foliový balonek ve tvaru muffinu s nápisem HAPPY BIRTHDAY v holografickém provedení bude skvělým dárkem pro oslavence nebo neobvyklou dekorací každé narozeninové party. Balonek je vhodný k naplnění heliem nebo vzduchem a nafouknutý vydrží 3 až 5 dní. Lze jej opakovaně dofukovat přes brčko. Rozměry:..
  Bez DPH: 165 Kč 199 Kč
 • Balonek nafukovací MIX BAREV 10
  Kulatý nafukovací balónek mix barev o průměru 26 cm Průměr: 26 cm Obvod: 82 cm Objem: 8,6 l Doba vznášení: 10 hod. (helium) Balení: 1 ks Pokud hledáte výhodnějš&iac..
  Bez DPH: 2 Kč 2 Kč
 • Balonek oranžový, 30 cm
  Kulaté nafukovací balónky o průměru 30 cm, v balení 1 ks, vhodné pro nejrůznější dekorace, potisk i nafukování héliem. Průměr: 30 cm Obvod: 94 cm Objem: 14,5 l Doba vznášení: 14 hod. (helium) Bal..
  Bez DPH: 2 Kč 3 Kč