Sady barev Snazaroo a GoDan

Sady sice nenabízejí takovou rozmanitost barev jako samostatné barvy, ale všechny potřebné pro váš záměr zde jistě naleznete. Navíc mnohdy obsahují i návod, který jistě ocení především začínající malíři. Barvy jsou samozřejmě hypoalergenní a vodou omyvatelné.

Řadit podle:
Zobrazit:
Zobrazit: seznam mřížka
 • Barvy na obličej - s FX voskem - střela
  Sada obsahuje 2 barvy a FX vosk á 2ml, štětec Velice kvalitní barvy na obličej. Snadno se nanáší, výborně drží a neotírají se a lze je snadno omývat. splňují nejvyšší kosmetické atesty. Jsou koncentrované takže vystačí na mnoho použití- minimálně 10 celých obličejů. S FX voskem se dá dělat spousta ..
  Bez DPH: 103 Kč 125 Kč
 • Barvy na obličej Česko, Snazaroo
  Obsahuje 3 barvy 2ml, štětec, houbičku Velice kvalitní barvy na obličej. Snadno se nanáší, výborně drží a neotírají se a lze je snadno omývat. splňují nejvyšší kosmetické atesty. Jsou koncentrované takže vystačí na mnoho použití. ..
  Bez DPH: 74 Kč 89 Kč
 • Obličejové barvy mini - motýl, pricezna
  Sada obsahuje 3 barvy á 2ml, štětec , houbičku. Velice kvalitní barvy na obličej vyrobené ve Velké Británii.Snadno se nanáší, výborně drží a neotírají se a lze je snadno omývat. splňují nejvyšší kosmetické atesty. Jsou koncentrované takže vystačí na mnoho použití- minimálně 10 celých obličejů. Vhodn..
  Bez DPH: 46 Kč 55 Kč
 • Sada barev na obličej klaun + nos
  Sada olejových barev, včetně houbičky, aplikátoru, a molitanového nosu.Dodáváme včetně návodu. ..
  Bez DPH: 54 Kč 65 Kč
 • Tetovací fixy
  S těmito fixy to jde snadno, rychle a bezbolestně. Malujete přímo na kůži, pokud se Vám obrázek nelíbí, ihned ho umyjte- voda a mýdlo postačí. Když se Vám výtvor povede, můžete se běžně mýt a sprchovat. Tetování vydrží několik dní. Pro odstranění použijte pleťové mléko, dětské vlhčené ubrousky a neb..
  Bez DPH: 70 Kč 85 Kč
 • Velká sada obličejových barev - Hallowen
  Sada obsahuje 8 barev (černá, bílá, jasně červená, oranžová tmavě zelená, tmavě hnědá, šedivá, fialová) v á 2ml, houbičku a štětec a podrobný super 28 stránkový formát A5 obrázkový- focený návod krok za krokem jak na to. Vystačí na namalování 50-ti celých plných obličejů. ..
  Bez DPH: 269 Kč 325 Kč
 • Velká sada obličejových barev chlapecká
  Užijte si spoustu zábavy při malování obličejů Sada obsahuje 8 barev á 2ml, houbičku a štětec a podrobný super 28 stránkový formát A5 obrázkový- focený návod krok za krokem jak na to. Vystačí na namalování 50-ti celých plných obličejů. ..
  Bez DPH: 297 Kč 359 Kč
 • Velká sada obličejových barev dívčí
  Užijte si spoustu zábavy při malování obličejů Sada obsahuje 8 barev á 2ml, houbičku a štětec a podrobný super 28 stránkový formát A5 obrázkový- focený návod krok za krokem jak na to. Vystačí na namalování 50-ti celých plných obličejů. Dívčí sada..
  Bez DPH: 297 Kč 359 Kč