Sady barev Snazaroo a GoDan

Sady sice nenabízejí takovou rozmanitost barev jako samostatné barvy, ale všechny potřebné pro váš záměr zde jistě naleznete. Navíc mnohdy obsahují i návod, který jistě ocení především začínající malíři. Barvy jsou samozřejmě hypoalergenní a vodou omyvatelné.

Řadit podle:
Zobrazit:
Zobrazit: seznam mřížka
 • Obličejové barvy mini - motýl, pricezna
  Sada obsahuje 3 barvy á 2ml, štětec , houbičku. Velice kvalitní barvy na obličej vyrobené ve Velké Británii.Snadno se nanáší, výborně drží a neotírají se a lze je snadno omývat. splňují nejvyšší kosmetické atesty. Jsou koncentrované takže vystačí na mnoho použití- minimálně 10 celých obličejů. Vhodn..
  Bez DPH: 46 Kč 55 Kč
 • Tetovací fixy
  S těmito fixy to jde snadno, rychle a bezbolestně. Malujete přímo na kůži, pokud se Vám obrázek nelíbí, ihned ho umyjte- voda a mýdlo postačí. Když se Vám výtvor povede, můžete se běžně mýt a sprchovat. Tetování vydrží několik dní. Pro odstranění použijte pleťové mléko, dětské vlhčené ubrousky a neb..
  Bez DPH: 70 Kč 85 Kč
 • Upíří sada - zuby, krev, bílý prášek
  Upíří zuby z umělé hmoty, tubička syntetické krve a bílý prášek na pleť. Halloweenská párty se blíží a vy stále nevíte za co se převléknete?  S touto sadou je váš problém vyřešen,teď už jen sladit oděv a je hotovo.  ..
  Bez DPH: 53 Kč 64 Kč
 • Upíří zuby - bílé
  Upíří zuby z umělé hmoty. Halloweenská párty se blíží a vy stále nevíte za co se převléknete?  S touto sadou je váš problém vyřešen,teď už jen sladit oděv a je hotovo.  ..
  Bez DPH: 17 Kč 20 Kč
 • Velká sada obličejových barev - Hallowen
  Sada obsahuje 8 barev (černá, bílá, jasně červená, oranžová tmavě zelená, tmavě hnědá, šedivá, fialová) v á 2ml, houbičku a štětec a podrobný super 28 stránkový formát A5 obrázkový- focený návod krok za krokem jak na to. Vystačí na namalování 50-ti celých plných obličejů. ..
  Bez DPH: 269 Kč 325 Kč
 • Velká sada obličejových barev 8 x 18 ml
  Užijte si spoustu zábavy při malování obličejů Sada obsahuje 8 barev á 18 ml, celkově obsahuje 144 ml nejprodávanějších barev na obličej značky Snazaroo. Barvy:Červená, růžová, oranžová, bílá, černá, zelená, modrá a žlutá.  ..
  Bez DPH: 690 Kč 835 Kč
 • Velká sada obličejových barev chlapecká
  Užijte si spoustu zábavy při malování obličejů Sada obsahuje 8 barev á 2ml, houbičku a štětec a podrobný super 28 stránkový formát A5 obrázkový- focený návod krok za krokem jak na to. Vystačí na namalování 50-ti celých plných obličejů. ..
  Bez DPH: 297 Kč 359 Kč
 • Velká sada obličejových barev dívčí
  Užijte si spoustu zábavy při malování obličejů Sada obsahuje 8 barev á 2ml, houbičku a štětec a podrobný super 28 stránkový formát A5 obrázkový- focený návod krok za krokem jak na to. Vystačí na namalování 50-ti celých plných obličejů. Dívčí sada..
  Bez DPH: 297 Kč 359 Kč