Svítící balonky

Proč mít obyčejný balonek když můžete mít svítící? Svítící balonky jsou hitem poslední sezony a neměly by chybět na žádné party ani oslavě. Led diody uvnitř balonku lze navíc po vyndání opakovaně používat.

Řadit podle:
Zobrazit:
Zobrazit: seznam mřížka
 • Barevné LED světélko do balonku nebo lampionu
  Led svítící balonky (led diody s možností opakovaného využití). Výdrž 24 hodin, vysoká svítivost. Barevné led světélko mění barvy v celé škále barev na obrázku.Nelze navolit pouze jednu barvu. Originální svítící barevné LED zařízení, které vložíte do klasického balonku a balonek se tak rozzáří mno..
  Bez DPH: 12 Kč 15 Kč
 • Fosforeskující balonek hvězdy - transparentní
  Transparentní balonek s potiskem hvězdiček s fosforeskujícím efektem po nasvícení. Velikost 33 cm  Značka: Qualatex ..
  Bez DPH: 21 Kč 25 Kč
 • Latexové balonky svítící - dýně - 4 ks
  Latexové balonky svítící dýně, 4 ks..
  Bez DPH: 100 Kč 121 Kč
 • Led čajová svíčka
  Čajová LED svíčka na baterie (3xLR44) baterie jsou součástí, výdrž cca 20 hodin oranžové mihotající se světýlko - imitace plamene pro Vaše bezpečné svícení...
  Bez DPH: 29 Kč 35 Kč
 • LED světélko do balonku nebo lampionu
  Led svítící balonky (led diody s možností opakovaného využití). Výdrž 24 hodin, vysoká svítivost. Originální svítící LED zařízení, které vložíte do klasického balonku a balonek se tak rozzáří. Je napájen třemi mikro bateriemi, které se dají jednoduše vyměnit. Otočením spodní částl LED světélka do..
  Bez DPH: 12 Kč 15 Kč
 • LED světelný řetěz 10 m
  LED světélka 10 m..
  Bez DPH: 495 Kč 599 Kč
 • Svítící balonky barevné - 5 ks
  Svítící LED balonky, velikost 30 cm (12”), dodáváme v mixu barev. Evropská distribuce.  Balonky svítí 24 až 48 hodin. Vhodné pro nafukování héliem. V naší prodejně Vám balonky můžeme nafouknout héliem na počkání.   Postup: Balonek vyndáte z obalu, po vytažení pojistky balonek začne svítit, pot..
  Bez DPH: 87 Kč 105 Kč
 • Svítící balonky bílé - 5 ks
  Svítící LED balonky, bílé. Velikost 30 cm (12”). Evropská distribuce.  Balonky svítí 24 až 48 hodin. Vhodné pro nafukování héliem. V naší prodejně Vám balonky můžeme nafouknout héliem na počkání.   Postup: Balonek vyndáte z obalu, po vytažení pojistky balonek začne svítit, poté balonek nafoukn..
  Bez DPH: 87 Kč 105 Kč
 • Svítící balonky Help Halloween 4 ks
  Svítící balonky Halloween 4 ks Velikost 30 cm Svítivost 24 hodin..
  Bez DPH: 82 Kč 99 Kč