Foliové balonky tvary (srdce, hvězdy, kruhy)

Nejrůznější tvary foliových balonků, které mohou skvěle podtrhnout nebo doplnit téma vaší party ať už se jedná o svatbu, zásnuby, oslavu narozenin ale třeba také rozlučku ze svobodou. Často jsou také dávány jako originální dárek pro oslavence.

Balonky jsou vhodné na nafouknutí heliem, což můžeme na vaše přání udělat i přímo na naší prodejně.

Řadit podle:
Zobrazit:
Zobrazit: seznam mřížka
 • Foliový balon Hvězda zlatá 85 cm
  Foliový balon vhodný jako dekorace na vánoční nebo silvestrovskou party. Určitě zaujme Vaše hosty i kolegy. Velikost: 85 cm Barva: Zlatá..
  Bez DPH: 49 Kč 59 Kč
 • Foliový balonek červený s puntíky 45 cm
  Foliový balonek v červené barvě s puntíky. Ideálně se hodí jako dekorace na puntíkatou party nebo jen jako originální dárek. Je vhodný k naplnění heliem i vzduchem. Balonek zůstane plně nafouknutý 3 až 5 dní, ale lze jej opakovaně dofukovat přes brčko. Rozměr: 45 cm. Ceník pro plnění balonků heli..
  Bez DPH: 27 Kč 33 Kč
 • Foliový balonek hvězda stříbrný 45 cm
  Foliový balonek - Hvězda - STŘÍBRNÁ, velikost 45cm, vhodné pro nafukování vzduchem i héliem. Při nafukování balónku vzduchem použijte brčko nebo dutou slámku. Ceník pro plnění balonků heliem naleznete na https://balonkypraha.cz/rozvoz-balon-kuryr. Balonky vám také rádi nafoukneme přímo na naší pro..
  Bez DPH: 24 Kč 29 Kč
 • Foliový balonek hvězda zlatý 45 cm
  Foliový balonek - Hvězda - ZLATÁ, velikost 45 cm, vhodné pro nafukování vzduchem i héliem. Při nafukování balónku vzduchem použijte brčko nebo dutou slámku. Ceník pro plnění balonků heliem naleznete na https://balonkypraha.cz/rozvoz-balon-kuryr. Balonky vám také rádi nafoukneme přímo na naší prode..
  Bez DPH: 24 Kč 29 Kč
 • Foliový balonek kruh stříbrný 45 cm
  Foliový balonek ve tvaru kruhu ve stříbrné barvě. Ideální jako dárek pro oslavence nebo například jako součást balonkového buketu. Je vhodný k naplnění heliem i vzduchem. Balonek zůstane plně nafouknutý 3 až 5 dní, ale lze jej opakovaně dofukovat přes brčko. Rozměr: 45 cm. Ceník pro plnění balonk..
  Bez DPH: 24 Kč 29 Kč
 • Foliový balonek kruh zlatý 45 cm
  Foliový balonek ve tvaru kruhu v zlaté barvě. Ideální jako dárek pro oslavence nebo například jako součást balonkového buketu. Je vhodný k naplnění heliem i vzduchem. Balonek zůstane plně nafouknutý 3 až 5 dní, ale lze jej opakovaně dofukovat přes brčko. Rozměr: 45 cm. Ceník pro plnění balonků he..
  Bez DPH: 24 Kč 29 Kč
 • Foliový balonek Miluji tě, lásko! srdce, červená 45 cm
  Foliový balonek v červené barvě s českým nápisem MILUJI TĚ, LÁSKO! ve tvaru srdce. Novinka na českém trhu! Jsme jediní, kdo tyto balonky nabízí. Balonek je vhodný k naplnění heliem i vzduchem. Zůstane plně nafouknutý 3 až 5 dní, ale lze jej opakovaně dofukovat přes brčko. Rozměry: 45 cm. Ceník pro..
  Bez DPH: 46 Kč 55 Kč
 • Foliový balonek Miluji tě, lásko! srdce, růžová 45 cm
  Foliový balonek v růžové barvě s českým nápisem MILUJI TĚ, LÁSKO! ve tvaru srdce. Novinka na českém trhu! Jsme jediní, kdo tyto balonky nabízí. Balonek je vhodný k naplnění heliem i vzduchem. Zůstane plně nafouknutý 3 až 5 dní, ale lze jej opakovaně dofukovat přes brčko. Rozměry: 45 cm. Ceník pro ..
  Bez DPH: 46 Kč 55 Kč
 • Foliový balonek Miluji tě, lásko! srdce, stříbrná 45 cm
  Foliový balonek ve stříbrné barvě s českým nápisem MILUJI TĚ, LÁSKO! ve tvaru srdce. Novinka na českém trhu! Jsme jediní, kdo tyto balonky nabízí. Balonek je vhodný k naplnění heliem i vzduchem. Zůstane plně nafouknutý 3 až 5 dní, ale lze jej opakovaně dofukovat přes brčko. Rozměry: 45 cm. Ceník p..
  Bez DPH: 46 Kč 55 Kč
 • Foliový balonek Miluji tě, lásko! srdce, zlatá 45 cm
  Foliový balonek ve zlaté barvě s českým nápisem MILUJI TĚ, LÁSKO! ve tvaru srdce. Novinka na českém trhu! Jsme jediní, kdo tyto balonky nabízí. Balonek je vhodný k naplnění heliem i vzduchem. Zůstane plně nafouknutý 3 až 5 dní, ale lze jej opakovaně dofukovat přes brčko. Rozměry: 45 cm. Ceník pro ..
  Bez DPH: 46 Kč 55 Kč
 • Foliový balonek modrý s puntíky 45 cm
  Foliový balonek v modré barvě s puntíky. Ideálně se hodí jako dekorace na puntíkatou party nebo jen jako originální dárek. Je vhodný k naplnění heliem i vzduchem. Balonek zůstane plně nafouknutý 3 až 5 dní, ale lze jej opakovaně dofukovat přes brčko. Rozměr: 45 cm. Ceník pro plnění balonků heliem..
  Bez DPH: 27 Kč 33 Kč
 • Fóliový balonek růžový s puntíky 45 cm
  Fóliový balonek - růžový s puntíky – 45 cm.  Vhodné pro nafukování héliem. Balonek Vám můžeme nafouknou na naší prodejně v Praze...
  Bez DPH: 27 Kč 33 Kč
 • Foliový balonek Stříbrná hvězda 85 cm
  Foliovy balonek hvězda stříbrná je vhodná například jako dekorace vánočního nebo silvestrovského večírku. Barva: Stříbrná Velikost: 85 cm..
  Bez DPH: 49 Kč 59 Kč
 • Dekorační balonek Hvězda 56 cm
  Dekorační bubliny jsou revoluční novinkou v tvorbě balónkových dekorací. Díky nové technologii výroby otevírají nafukovací balónky ve vzhledu mýdlové bubliny profesionálním dekoratérům zcela nové možnosti. Průhledné balónkové bubliny vám umožní kombinovat bublinové, latexové a fóliové balónky a vytv..
  Bez DPH: 99 Kč 120 Kč
 • Foliový balon Červené srdce 85 cm
  Jumbo foliový balon ve tvaru srdce - velikost 85 cm určitě uchvátí pozornost toho, komu bude patřit. Velikost: 85 cm Barva: Červená Balon je vhodný k nafukování vzduchem i héliem. Plnění héliem Vám můžeme zajistit v naší prodejně v Praze...
  Bez DPH: 41 Kč 49 Kč
 • Foliový balon Happy Birthday barevný
  Foliový kulatý balonek Happy Birthday barevný, který se výborně hodí na oslavu, která hraje všemi barvami! Velikost : 46 cm ..
  Bez DPH: 46 Kč 55 Kč
 • Foliový balonek Červená hvězda 85 cm
  Foliovy balonek hvězda Červená je vhodná například jako dekorace vánočního nebo silvestrovského večírku. Barva: Červená Velikost: 85 cm Ceník pro plnění balonků heliem naleznete na https://balonkypraha.cz/rozvoz-balon-kuryr. Balonky vám také rádi nafoukneme na naší prodejně v Praze, v blízkosti ..
  Bez DPH: 49 Kč 59 Kč
 • Foliový balonek hvězda bílá 45 cm
  Foliový balonek - Hvězda - bílá, velikost 45 cm, vhodné pro nafukování vzduchem i héliem...
  Bez DPH: 24 Kč 29 Kč
 • Foliový balonek hvězda černá 45 cm
  Foliový balonek ve tvaru hvězdy, bez potisku. Barva: černá Foliový balonek je vhodný k popisování fixem i na balonkové dekorace. Lze použít na Vánoční i Silvestrovské dekorace. Vhodný pro nafukování vzduchem i heliem. Velikost 45 cm. Ceník pro plnění balonků heliem naleznete na https://balonk..
  Bez DPH: 24 Kč 29 Kč
 • Foliový balonek hvězda červená 45 cm
  Foliový balonek ve tvaru hvězdy, bez potisku. Barva: lesklá červená Foliový balonek je vhodný k popisování fixem i na balonkové dekorace. Lze použít na Vánoční i Silvestrovské dekorace. Vhodný pro nafukování vzduchem i heliem. Velikost 45 cm. Ceník pro plnění balonků heliem naleznete na https://b..
  Bez DPH: 24 Kč 29 Kč
 • Foliový balonek hvězda fialová 45 cm
  Foliový balonek ve tvaru hvězdy, bez potisku. Barva: lesklá fialová Foliový balonek je vhodný k popisování fixem i na balonkové dekorace. Lze použít na Vánoční i Silvestrovské dekorace. Vhodný pro nafukování vzduchem i heliem. Velikost 45 cm. Ceník pro plnění balonků heliem naleznete na https://b..
  Bez DPH: 24 Kč 29 Kč