Foliové balonky nad 50 cm

Chcete udělat opravdu OBŘÍ radost? Tak to chce zvolit OBŘÍ balon. A k tomu jsou nejpovolanější balonky nad 50 cm. Zaručeně každý oslavenec si zde najde své tajné přání, od srdíčka s princeznou až po populární postavičky z filmů a seriálů. Navíc balonková radost vydrží ne jen den, ani dva ale až 14 dní! Taková radost hned tak neopadne. Balonek opakovaně dofukovat a tím radost z něj prodloužit ještě více.

Balonky si lze nechat nafouknout i přímo na naší pobočce v Praze.

Řadit podle:
Zobrazit:
Zobrazit: seznam mřížka
 • Balonek Hello Kitty 60 cm
  Foliový balonek ve tvaru Hello Kitty.  Vhodný pro nafukování vzduchem i heliem. Balónek Vám rádi nafoukneme heliem přímo na naší prodejně, takto nafouknutý balónek vydrží létat až 10 dnů a dá se opakovaně dofukovat. Při nafukování balónku vzduchem použijte brčko nebo dutou slámku. Ceník pro plně..
  Bez DPH: 62 Kč 75 Kč
 • Balonek Mimoň Dave 60 cm
  Foliový balonek ve tvaru Mimoně Dave z filmů Mimoni a Já Padouch. Bude perfektním dárkem pro oslavence nebo skvělou dekorací na tematickou party či oslavu narozenin. Balonek je vhodný k naplnění heliem i vzduchem. Zůstane plně nafouknutý 3 až 5 dní, ale lze jej opakovaně dofukovat přes brčko. Rozmě..
  Bez DPH: 62 Kč 75 Kč
 • Balonek Mimoň Stuart 60 cm
  Foliový balonek ve tvaru Mimoně Stuarta z filmů Mimoni a Já Padouch. Bude tak perfektním dárkem pro oslavence nebo skvělou dekorací na tematickou party či oslavu narozenin. Balonek je vhodný k naplnění heliem i vzduchem. Zůstane plně nafouknutý 3 až 5 dní, ale lze jej opakovaně dofukovat přes brčko...
  Bez DPH: 62 Kč 75 Kč
 • Balonek Muffin Happy Birthday 89 cm
  Foliový balonek ve tvaru Muffinu s nápisem Happy Birthday o velikosti 89cm. Balónek Vám rádi nafoukneme heliem přímo na naší prodejně U Libeňského pivovaru 18, Praha 8, takto nafouknutý balónek vydrží létat až 10 dnů a dá se opakovaně dofukovat. Při nafukování balónku vzduchem použijte brčko nebo ..
  Bez DPH: 120 Kč 145 Kč
 • Balonek Pivo 89 cm
  Foliový balonek ve tvaru tupláku s pivem a nápisem - na zdraví. Velikost balonku 89 cm. Balonek lze naplnit héliem i vzduchem. Balonky plníme i na naší prodejně v Praze. Ceník pro plnění balonků heliem naleznete na https://balonkypraha.cz/rozvoz-balon-kuryr. Balonky vám také rádi nafoukneme přímo..
  Bez DPH: 165 Kč 199 Kč
 • Chodící balonek Iron Man 93 x 116 cm
  Chodící foliový balonek s motivem hrdiny Iron Man z oblíbených filmů i komiksů. Je vhodný k naplnění heliem a nafouknutý vydrží 24 hodin beze změny, pak z něj helium postupně uniká. Balonek je možné opětovně dofukovat. Rozměry: 93 x 116 cm. Balonek vám rádi naplníme heliem přímo na naší prodejně ..
  Bez DPH: 330 Kč 399 Kč
 • Chodící balonek Sponge Bob 117cm
  Balonek AirWalkers SpongeBob v kalhotách. Pro docílení efektu chodícího balónku je potřeba jej nafouknout heliem. Balonek pak vypadá jako by chodil. Balonek plněný vzduchem vydrží beze změny týden (nedocílíte ovšem efektu chodícího balonku). Balonek naplněný heliem vypadá jako by opravdu chodil, ..
  Bez DPH: 330 Kč 399 Kč
 • Foliový balonek - Anna a Elsa, kulatý 3D 38 x 40 cm
  Kulatý foliový balonek s Annou a Elsou z Frozen - Ledové Království. Balonek je 3D, což znamená, že vypadá jako doopravdický balon (pro představu jako klasický balon k vodě nebo na pláž). Je vhodný k naplnění heliem i vzduchem. Balonek zůstane plně nafouknutý 3 až 5 dní, ale lze opakovaně dofukovat ..
  Bez DPH: 98 Kč 119 Kč
 • Foliový balonek - baby Minnie, figurka
  Foliový balonek s obrázkem malé Minnie, je vhodný k naplnění heliem i vzduchem. Hodí se perfektně pro oslavu prvních narozenin. Balonek zůstane plně nafouknutý 3 až 5 dní, ale lze opakovaně dofukovat přes brčko. Rozměry: 51 cm x 84 cm. Ceník pro plnění balonků heliem naleznete na https://balonkypr..
  Bez DPH: 74 Kč 90 Kč
 • Foliový balonek - Mickey Mouse
  Foliový balonek s obrázkem obličeje myšáka Mickeyho, je vhodný k naplnění heliem i vzduchem. Balonek zůstane plně nafouknutý 3 až 5 dní, ale lze opakovaně dofukovat přes brčko. Rozměry: 69 x 53 cm. Ceník pro plnění balonků heliem naleznete na https://balonkypraha.cz/rozvoz-balon-kuryr. Balonky vám..
  Bez DPH: 74 Kč 90 Kč
 • Foliový balonek - Minnie, figurka
  Foliový balonek s postavičkou Minnie Mouse, je vhodný k naplnění heliem i vzduchem. Balonek zůstane plně nafouknutý 3 až 5 dní, ale lze opakovaně dofukovat přes brčko. Perfektně se hodí do páru s balonek Mickey Mouse, který naleznete v naší nabídce. Rozměry: 76 x 78 cm. Ceník pro plnění balonků he..
  Bez DPH: 74 Kč 90 Kč
 • Foliový balonek - My little Pony, figurka - růžový
  Foliový balonek ve tvaru My little Ponny. ..
  Bez DPH: 46 Kč 55 Kč
 • Foliový balonek - Patrik Hvězdice, figurka
  Foliový balonek ve tvaru Patrika Hvězdice ze seriálu Spongebob v kalhotách. Vhodný pro nafukování vzduchem i heliem. Balónek Vám rádi nafoukneme heliem přímo na naší prodejně, takto nafouknutý balónek vydrží létat až 10 dnů a dá se opakovaně dofukovat. Při nafukování balónku vzduchem použijte brč..
  Bez DPH: 46 Kč 55 Kč
 • Foliový balonek - Pirátská loď, figurka
  Foliový balonek ve tvaru pirátské lodi.  Vhodný pro nafukování vzduchem i heliem, 24” Balónek Vám rádi nafoukneme heliem přímo na naší prodejně, takto nafouknutý balónek vydrží létat až 10 dnů a dá se opakovaně dofukovat. Při nafukování balónku vzduchem použijte brčko nebo dutou slámku...
  Bez DPH: 46 Kč 55 Kč
 • Foliový balonek 1. narozeniny, modrý 71 cm
  Foliový balonek s číslicí 1 v modré barvě, ideální pro první klučičí narozeniny. Je vhodný k naplnění heliem i vzduchem. Balonek zůstane plně nafouknutý 3 až 5 dní, ale lze opakovaně dofukovat přes brčko.  Rozměry: 71 cm. Ceník pro plnění balonků heliem naleznete na https://balonkypraha.cz/rozvoz-..
  Bez DPH: 74 Kč 90 Kč
 • Foliový balonek 1. narozeniny, růžový 71 cm
  Foliový balonek s číslicí 1 v růžové barvě, ideální pro první narozeniny holčičky. Je vhodný k naplnění heliem i vzduchem. Balonek zůstane plně nafouknutý 3 až 5 dní, ale lze opakovaně dofukovat přes brčko.  Rozměry: 71 cm. Ceník pro plnění balonků heliem naleznete na https://balonkypraha.cz/rozvo..
  Bez DPH: 74 Kč 90 Kč
 • Foliový balonek Anna Frozen, figurka
  Balónek Vám rádi nafoukneme heliem přímo na naší prodejně, takto nafouknutý balónek vydrží létat až 20 dnů a dá se opakovaně dofukovat. Při nafukování balónku vzduchem použijte brčko nebo dutou slámku. Při nafukování balónku vzduchem použijte brčko nebo dutou slámku. Ceník pro plnění balonků helie..
  Bez DPH: 46 Kč 55 Kč
 • Foliový balonek Barbie s balonky 117 cm
  Foliový balonek s obrázkem panenky Barbie držící balonky, je vhodný k naplnění heliem i vzduchem. Balonek zůstane plně nafouknutý 3 až 5 dní, ale lze opakovaně dofukovat přes brčko. Rozměry: 117 cm. Ceník pro plnění balonků heliem naleznete na https://balonkypraha.cz/rozvoz-balon-kuryr. Balonky vá..
  Bez DPH: 74 Kč 90 Kč
 • Foliový balonek BB-8 Star Wars 50 x 83 cm
  Velký foliový balonek jako postava oblíbeného robota BB-8 z nových filmů Star Wars. Je vhodný k naplnění heliem i vzduchem. Balonek zůstane plně nafouknutý 3 až 5 dní, ale lze opakovaně dofukovat přes brčko.  Rozměry: 50 x 83 cm. Ceník pro plnění balonků heliem naleznete na https://balonkypraha.cz..
  Bez DPH: 74 Kč 90 Kč
 • Foliový balonek Chewbacca 43 x 96 cm
  Velký foliový balonek jako postava oblíbeného hrdiny Chewbacca z kultovní série filmů Star Wars. Nesmí chybět na žádné tématické party a hodí se také jako originální dárek či pozornost pro skutečného fanouška těchto filmů. Balonek je vhodný k naplnění heliem i vzduchem. Zůstane plně nafouknutý 3 až ..
  Bez DPH: 74 Kč 90 Kč
 • Foliový balonek Dinosaurus Raptor 101 x 71 cm
  Velký foliový balonek s obrázkem dinosauruse Raptora bude ideálním doplňkem každé narozeninové party s tématem dinosaurů. Je vhodný k naplnění heliem i vzduchem. Balonek zůstane plně nafouknutý 3 až 5 dní, ale lze opakovaně dofukovat přes brčko.  Rozměry: 101 x 71 cm. Ceník pro plnění balonků heli..
  Bez DPH: 74 Kč 90 Kč