Foliové balonky nad 50 cm

Chcete udělat opravdu OBŘÍ radost? Tak to chce zvolit OBŘÍ balon. A k tomu jsou nejpovolanější balonky nad 50 cm. Zaručeně každý oslavenec si zde najde své tajné přání, od srdíčka s princeznou až po populární postavičky z filmů a seriálů. Navíc balonková radost vydrží ne jen den, ani dva ale až 14 dní! Taková radost hned tak neopadne. Balonek opakovaně dofukovat a tím radost z něj prodloužit ještě více.

Balonky si lze nechat nafouknout i přímo na naší pobočce v Praze.

Řadit podle:
Zobrazit:
Zobrazit: seznam mřížka
 • Chodící balonek Iron Man 93 x 116 cm
  Chodící foliový balonek s motivem hrdiny Iron Man z oblíbených filmů i komiksů. Je vhodný k naplnění heliem a nafouknutý vydrží 24 hodin beze změny, pak z něj helium postupně uniká. Balonek je možné opětovně dofukovat. Rozměry: 93 x 116 cm...
  Bez DPH: 330 Kč 399 Kč
 • Foliový balonek Barbie s balonky 117 cm
  Foliový balonek s obrázkem panenky Barbie držící balonky, je vhodný k naplnění heliem i vzduchem. Balonek zůstane plně nafouknutý 3 až 5 dní, ale lze opakovaně dofukovat přes brčko. Rozměry: 117 cm. ..
  Bez DPH: 74 Kč 90 Kč
 • Foliový balonek Chewbacca 43 x 96 cm
  Velký foliový balonek jako postava oblíbeného hrdiny Chewbacca z kultovní série filmů Star Wars. Nesmí chybět na žádné tématické party a hodí se také jako originální dárek či pozornost pro skutečného fanouška těchto filmů. Balonek je vhodný k naplnění heliem i vzduchem. Zůstane plně nafouknutý 3 až ..
  Bez DPH: 74 Kč 90 Kč
 • Foliový balonek číslice 1 - první narozeniny růžová 71 cm
  Foliový balonek s číslicí 1 v růžové barvě, ideální pro první narozeniny holčičky. Je vhodný k naplnění heliem i vzduchem. Balonek zůstane plně nafouknutý 3 až 5 dní, ale lze opakovaně dofukovat přes brčko.  Rozměry: 71 cm. ..
  Bez DPH: 87 Kč 105 Kč
 • Foliový balonek dinosaurus Triceratops 106 x 60 cm
  Foliový balonek s obrázkem dinosaura Triceratopse bude ideálním doplňkem každé narozeninové party s  tématem dinosaurů. Je vhodný k naplnění heliem i vzduchem. Balonek zůstane plně nafouknutý 3 až 5 dní, ale lze opakovaně dofukovat přes brčko.  Rozměry: 106 x 60 cm. ..
  Bez DPH: 98 Kč 119 Kč
 • Foliový balonek Disney princess Růženka 58 x 86 cm
  Foliový balonek jako postavička Růženky od známého tvůrce Walta Disney. Je vhodný k naplnění heliem i vzduchem. Balonek zůstane plně nafouknutý 3 až 5 dní, ale lze opakovaně dofukovat přes brčko.  Rozměry: 58 x 86 cm. ..
  Bez DPH: 98 Kč 119 Kč
 • Foliový balonek Elsa Frozen 60 cm
  Foliový balonek Elza Frozen, figurka Při nafukování balónku vzduchem použijte brčko nebo dutou slámku. ..
  Bez DPH: 46 Kč 55 Kč
 • Foliový balonek figurka Máša a Medvěd 80 cm
  Foliový balonek Máša a Medvěd - Masha and The Bear. Balonek je vhodný pro plnění jak vzduchem tak i héliem. Velikost: 80 cm. Balení: 1 ks...
  Bez DPH: 62 Kč 75 Kč
 • Fóliový balonek hasičské auto - XL
  Foliový balonek hasičské auto se zvířátky. Balonek se dá nafouknout héliem. Velikost: 60 cm...
  Bez DPH: 46 Kč 55 Kč
 • Foliový balonek Hello Kitty 60 cm
  Foliový balonek ve tvaru Hello Kitty.  Vhodný pro nafukování vzduchem i heliem. Balónek Vám rádi nafoukneme heliem přímo na naší prodejně, takto nafouknutý balónek vydrží létat až 10 dnů a dá se opakovaně dofukovat. Při nafukování balónku vzduchem použijte brčko nebo dutou slámku...
  Bez DPH: 54 Kč 65 Kč
 • Foliový balonek hlava Mickey Mouse 69 cm
  Foliový balonek s obrázkem obličeje myšáka Mickeyho, je vhodný k naplnění heliem i vzduchem. Balonek zůstane plně nafouknutý 3 až 5 dní, ale lze opakovaně dofukovat přes brčko. Rozměry: 69 x 53 cm. ..
  Bez DPH: 74 Kč 90 Kč
 • Foliový balonek hlava Minnie Mouse 69 cm
  Foliový balonek s obrázkem obličeje Minnie Mouse od známého tvůrce Walta Disney, je vhodný k naplnění heliem i vzduchem. Balonek zůstane plně nafouknutý 3 až 5 dní, ale lze opakovaně dofukovat přes brčko. Rozměry: 69 x 53 cm. ..
  Bez DPH: 82 Kč 99 Kč 110 Kč
 • Foliový balonek Hledá se Dory 76 cm
  Velký foliový balonek s obrázkem Dory ze stejnojmenné pohádky hledá se Dory. Je vhodný k naplnění heliem i vzduchem. Balonek zůstane plně nafouknutý 3 až 5 dní, ale lze opakovaně dofukovat přes brčko.  Rozměry: 76 cm. ..
  Bez DPH: 74 Kč 90 Kč
 • Foliový balonek Locika 78 cm
  Foliový balonek s motivem princezny Lociky od Disney. Je vhodný k naplnění heliem i vzduchem. Balonek zůstane plně nafouknutý 3 až 5 dní, ale lze opakovaně dofukovat přes brčko.  Rozměry: 66 x 78 cm. ..
  Bez DPH: 82 Kč 99 Kč
 • Foliový balonek Máša a Medvěd - Máša na koloběžce 80 cm
  Fóliový balon Máša velký - 80cm. Máša a Medvěd - Masha and The Bear. Balonek lze plnit héliem. Velikost: 80 cm. Balení: 1 ks...
  Bez DPH: 62 Kč 75 Kč
 • Foliový balonek Mašinka Tomáš 74 cm
  Foliový balonek s obrázkem oblíbené Mašinky Tomáš, je vhodný k naplnění heliem i vzduchem. Balonek zůstane plně nafouknutý 3 až 5 dní, ale lze opakovaně dofukovat přes brčko. Rozměry: 74 cm. ..
  Bez DPH: 95 Kč 115 Kč
 • Foliový balonek Medvídek Pú 51 x 81 cm
  Foliový balonek s obrázkem Medvídka Pú a Prasátka, je vhodný k naplnění heliem i vzduchem. Balonek zůstane plně nafouknutý 3 až 5 dní, ale lze opakovaně dofukovat přes brčko. Rozměry: 51 x 81 cm. ..
  Bez DPH: 74 Kč 90 Kč
 • Foliový balonek Mimoň Dave 60 cm
  Foliový balonek ve tvaru Mimoně Dave z filmů Mimoni a Já Padouch. Bude perfektním dárkem pro oslavence nebo skvělou dekorací na tematickou party či oslavu narozenin. Balonek je vhodný k naplnění heliem i vzduchem. Zůstane plně nafouknutý 3 až 5 dní, ale lze jej opakovaně dofukovat přes brčko. Rozmě..
  Bez DPH: 62 Kč 75 Kč
 • Foliový balonek mimoň Phil XL 63 cm
  Velký foliový balonek jako postavička Phil z oblíbených filmů Mimoni a Já Padouch. Je vhodný k naplnění heliem i vzduchem. Balonek zůstane plně nafouknutý 3 až 5 dní, ale lze opakovaně dofukovat přes brčko.  Rozměry: 63 cm. ..
  Bez DPH: 74 Kč 90 Kč
 • Foliový balonek Mimoň Stuart 60 cm
  Foliový balonek ve tvaru Mimoně Stuarta z filmů Mimoni a Já Padouch. Bude tak perfektním dárkem pro oslavence nebo skvělou dekorací na tematickou party či oslavu narozenin. Balonek je vhodný k naplnění heliem i vzduchem. Zůstane plně nafouknutý 3 až 5 dní, ale lze jej opakovaně dofukovat přes brčko...
  Bez DPH: 62 Kč 75 Kč
 • Foliový balonek My little Pony - Pinkie Pie
  Foliový balonek ve tvaru My little Pony - Pinkie Pie. Vhodný pro plnění vzduchem i heliem. Velikost: cca 60 cm...
  Bez DPH: 54 Kč 65 Kč