Foliové balonky nad 50 cm

Chcete udělat opravdu OBŘÍ radost? Tak to chce zvolit OBŘÍ balon. A k tomu jsou nejpovolanější balonky nad 50 cm. Zaručeně každý oslavenec si zde najde své tajné přání, od srdíčka s princeznou až po populární postavičky z filmů a seriálů. Navíc balonková radost vydrží ne jen den, ani dva ale až 14 dní! Taková radost hned tak neopadne. Balonek opakovaně dofukovat a tím radost z něj prodloužit ještě více.

Balonky si lze nechat nafouknout i přímo na naší pobočce v Praze.

Řadit podle:
Zobrazit:
Zobrazit: seznam mřížka
 • Chodící balonek Iron Man 93 x 116 cm
  Chodící foliový balonek s motivem hrdiny Iron Man z oblíbených filmů i komiksů. Je vhodný k naplnění heliem a nafouknutý vydrží 24 hodin beze změny, pak z něj helium postupně uniká. Balonek je možné opětovně dofukovat. Rozměry: 93 x 116 cm...
  Bez DPH: 330 Kč 399 Kč
 • Chodící balonek Sponge Bob 117cm
  Balonek AirWalkers SpongeBob v kalhotách. Pro docílení efektu chodícího balónku je potřeba jej nafouknout heliem. Balonek pak vypadá jako by chodil. Balonek plněný vzduchem vydrží beze změny týden (nedocílíte ovšem efektu chodícího balonku). Balonek naplněný heliem vypadá jako by opravdu chodil, ..
  Bez DPH: 330 Kč 399 Kč
 • Foliový balonek Anna Frozen
  Balónek Vám rádi nafoukneme heliem přímo na naší prodejně, takto nafouknutý balónek vydrží létat až 20 dnů a dá se opakovaně dofukovat. Při nafukování balónku vzduchem použijte brčko nebo dutou slámku. Při nafukování balónku vzduchem použijte brčko nebo dutou slámku. ..
  Bez DPH: 46 Kč 55 Kč
 • Foliový balonek Barbie s balonky 117 cm
  Foliový balonek s obrázkem panenky Barbie držící balonky, je vhodný k naplnění heliem i vzduchem. Balonek zůstane plně nafouknutý 3 až 5 dní, ale lze opakovaně dofukovat přes brčko. Rozměry: 117 cm. ..
  Bez DPH: 74 Kč 90 Kč
 • Foliový balonek BB-8 Star Wars 50 x 83 cm
  Velký foliový balonek jako postava oblíbeného robota BB-8 z nových filmů Star Wars. Je vhodný k naplnění heliem i vzduchem. Balonek zůstane plně nafouknutý 3 až 5 dní, ale lze opakovaně dofukovat přes brčko.  Rozměry: 50 x 83 cm. ..
  Bez DPH: 107 Kč 129 Kč
 • Foliový balonek Chewbacca 43 x 96 cm
  Velký foliový balonek jako postava oblíbeného hrdiny Chewbacca z kultovní série filmů Star Wars. Nesmí chybět na žádné tématické party a hodí se také jako originální dárek či pozornost pro skutečného fanouška těchto filmů. Balonek je vhodný k naplnění heliem i vzduchem. Zůstane plně nafouknutý 3 až ..
  Bez DPH: 74 Kč 90 Kč
 • Foliový balonek číslice 1 - první narozeniny modrá 71 cm
  Foliový balonek s číslicí 1 v modré barvě, ideální pro první klučičí narozeniny. Je vhodný k naplnění heliem i vzduchem. Balonek zůstane plně nafouknutý 3 až 5 dní, ale lze opakovaně dofukovat přes brčko.  Rozměry: 71 cm. ..
  Bez DPH: 87 Kč 105 Kč
 • Foliový balonek číslice 1 - první narozeniny růžová 71 cm
  Foliový balonek s číslicí 1 v růžové barvě, ideální pro první narozeniny holčičky. Je vhodný k naplnění heliem i vzduchem. Balonek zůstane plně nafouknutý 3 až 5 dní, ale lze opakovaně dofukovat přes brčko.  Rozměry: 71 cm. ..
  Bez DPH: 87 Kč 105 Kč
 • Foliový balonek Dinosaurus Raptor 101 x 71 cm
  Velký foliový balonek s obrázkem dinosauruse Raptora bude ideálním doplňkem každé narozeninové party s tématem dinosaurů. Je vhodný k naplnění heliem i vzduchem. Balonek zůstane plně nafouknutý 3 až 5 dní, ale lze opakovaně dofukovat přes brčko.  Rozměry: 101 x 71 cm. ..
  Bez DPH: 95 Kč 115 Kč
 • Foliový balonek dinosaurus Triceratops 106 x 60 cm
  Foliový balonek s obrázkem dinosaura Triceratopse bude ideálním doplňkem každé narozeninové party s  tématem dinosaurů. Je vhodný k naplnění heliem i vzduchem. Balonek zůstane plně nafouknutý 3 až 5 dní, ale lze opakovaně dofukovat přes brčko.  Rozměry: 106 x 60 cm. ..
  Bez DPH: 98 Kč 119 Kč
 • Foliový balonek Disney princess Růženka 58 x 86 cm
  Foliový balonek jako postavička Růženky od známého tvůrce Walta Disney. Je vhodný k naplnění heliem i vzduchem. Balonek zůstane plně nafouknutý 3 až 5 dní, ale lze opakovaně dofukovat přes brčko.  Rozměry: 58 x 86 cm. ..
  Bez DPH: 98 Kč 119 Kč
 • Foliový balonek Elsa Frozen 60 cm
  Foliový balonek Elza Frozen, figurka Při nafukování balónku vzduchem použijte brčko nebo dutou slámku. ..
  Bez DPH: 46 Kč 55 Kč
 • Foliový balonek figurka Máša a Medvěd 80 cm
  Foliový balonek Máša a Medvěd - Masha and The Bear. Balonek je vhodný pro plnění jak vzduchem tak i héliem. Velikost: 80 cm. Balení: 1 ks...
  Bez DPH: 62 Kč 75 Kč
 • Fóliový balonek hasičské auto - XL
  Foliový balonek hasičské auto se zvířátky. Balonek se dá nafouknout héliem. Velikost: 60 cm...
  Bez DPH: 46 Kč 55 Kč
 • Foliový balonek Hello Kitty 60 cm
  Foliový balonek ve tvaru Hello Kitty.  Vhodný pro nafukování vzduchem i heliem. Balónek Vám rádi nafoukneme heliem přímo na naší prodejně, takto nafouknutý balónek vydrží létat až 10 dnů a dá se opakovaně dofukovat. Při nafukování balónku vzduchem použijte brčko nebo dutou slámku...
  Bez DPH: 54 Kč 65 Kč
 • Foliový balonek hlava Mickey Mouse 69 cm
  Foliový balonek s obrázkem obličeje myšáka Mickeyho, je vhodný k naplnění heliem i vzduchem. Balonek zůstane plně nafouknutý 3 až 5 dní, ale lze opakovaně dofukovat přes brčko. Rozměry: 69 x 53 cm. ..
  Bez DPH: 74 Kč 90 Kč
 • Foliový balonek hlava Minnie Mouse 69 cm
  Foliový balonek s obrázkem obličeje Minnie Mouse od známého tvůrce Walta Disney, je vhodný k naplnění heliem i vzduchem. Balonek zůstane plně nafouknutý 3 až 5 dní, ale lze opakovaně dofukovat přes brčko. Rozměry: 69 x 53 cm. ..
  Bez DPH: 91 Kč 110 Kč
 • Foliový balonek Hledá se Dory 76 cm
  Velký foliový balonek s obrázkem Dory ze stejnojmenné pohádky hledá se Dory. Je vhodný k naplnění heliem i vzduchem. Balonek zůstane plně nafouknutý 3 až 5 dní, ale lze opakovaně dofukovat přes brčko.  Rozměry: 76 cm. ..
  Bez DPH: 74 Kč 90 Kč
 • Foliový balonek Láhev sektu - Chateau Celebration 91 cm
  Foliový balonek ve tvaru lahve sektu Chateau Celebration 91 je vhodný k naplnění heliem i vzduchem. Balonek zůstane plně nafouknutý 3 až 5 dní, ale lze opakovaně dofukovat přes brčko. Ideální jako dekorace na silvestrovské oslavy nebo narozeninové party. Rozměry: 91 x 35 cm...
  Bez DPH: 90 Kč 109 Kč
 • Foliový balonek Locika 78 cm
  Foliový balonek s motivem princezny Lociky od Disney. Je vhodný k naplnění heliem i vzduchem. Balonek zůstane plně nafouknutý 3 až 5 dní, ale lze opakovaně dofukovat přes brčko.  Rozměry: 66 x 78 cm. ..
  Bez DPH: 82 Kč 99 Kč
 • Foliový balonek Máša a Medvěd - Máša na koloběžce 80 cm
  Fóliový balon Máša velký - 80cm. Máša a Medvěd - Masha and The Bear. Balonek lze plnit héliem. Velikost: 80 cm. Balení: 1 ks...
  Bez DPH: 62 Kč 75 Kč