Foliové balonky jednobarevné

Nejrůznější tvary foliových balonků, které mohou skvěle podtrhnout nebo doplnit téma vaší party ať už se jedná o svatbu, zásnuby, oslavu narozenin ale třeba také rozlučku ze svobodou. Často jsou také dávány jako originální dárek pro oslavence.

Balonky jsou vhodné na nafouknutí heliem, což můžeme na vaše přání udělat i přímo na naší prodejně.

Řadit podle:
Zobrazit:
Zobrazit: seznam mřížka
 • Foliový balonek hvězda stříbrná 85 cm
  Foliovy balonek hvězda stříbrná je vhodná například jako dekorace vánočního nebo silvestrovského večírku. Barva: Stříbrná. Velikost: 85 cm...
  Bez DPH: 71 Kč 86 Kč 90 Kč
 • Foliový balonek hvězda stříbrný 45 cm
  Foliový balonek - Hvězda - STŘÍBRNÁ, velikost 45cm, vhodné pro nafukování vzduchem i héliem. Při nafukování balónku vzduchem použijte brčko nebo dutou slámku. ..
  Bez DPH: 31 Kč 38 Kč 40 Kč
 • Foliový balonek hvězda zlatá 90 cm
  Foliový balon vhodný jako dekorace na vánoční nebo silvestrovskou party. Určitě zaujme Vaše hosty i kolegy. Velikost: 90 cm Barva: Zlatá..
  Bez DPH: 71 Kč 86 Kč 90 Kč
 • Foliový balonek hvězda zlatý 45 cm
  Foliový balonek - Hvězda - ZLATÁ, velikost 45 cm, vhodné pro nafukování vzduchem i héliem. Při nafukování balónku vzduchem použijte brčko nebo dutou slámku. ..
  Bez DPH: 31 Kč 38 Kč 40 Kč
 • Foliový balonek kruh stříbrný 45 cm
  Foliový balonek ve tvaru kruhu ve stříbrné barvě. Ideální jako dárek pro oslavence nebo například jako součást balonkového buketu. Je vhodný k naplnění heliem i vzduchem. Balonek zůstane plně nafouknutý 3 až 5 dní, ale lze jej opakovaně dofukovat přes brčko. Rozměr: 45 cm. ..
  Bez DPH: 31 Kč 38 Kč 40 Kč
 • Foliový balonek kruh zlatý 45 cm
  Foliový balonek ve tvaru kruhu v zlaté barvě. Ideální jako dárek pro oslavence nebo například jako součást balonkového buketu. Je vhodný k naplnění heliem i vzduchem. Balonek zůstane plně nafouknutý 3 až 5 dní, ale lze jej opakovaně dofukovat přes brčko. Rozměr: 45 cm. ..
  Bez DPH: 31 Kč 38 Kč 40 Kč
 • Fóliový balonek růžový s puntíky 45 cm
  Fóliový balonek - růžový s puntíky vhodný na dámské a holčičí oslavy narozenin jako dárek nebo výzdoba. Velikost: 45 cm.  Vhodné pro nafukování héliem...
  Bez DPH: 26 Kč 31 Kč 33 Kč
 • Foliový balonek hvězda bílá 45 cm
  Foliový balonek - Hvězda - bílá, velikost 45 cm, vhodné pro nafukování vzduchem i héliem. Velikost: 45 cm. Balení: 1 ks...
  Bez DPH: 31 Kč 38 Kč 40 Kč
 • Foliový balonek hvězda černá 45 cm
  Foliový balonek ve tvaru hvězdy, bez potisku. Barva: černá Foliový balonek je vhodný k popisování fixem i na balonkové dekorace. Lze použít na Vánoční i Silvestrovské dekorace. Vhodný pro nafukování vzduchem i heliem. Velikost 45 cm...
  Bez DPH: 31 Kč 38 Kč 40 Kč
 • Foliový balonek hvězda černý 48 cm
  Foliový balonek - Hvězda - černá, velikost 48 cm, vhodné pro nafukování vzduchem i héliem. Při nafukování balónku vzduchem použijte brčko nebo dutou slámku. Velikost: 48 cm. Balení: 1 ks...
  Bez DPH: 31 Kč 38 Kč 40 Kč
 • Foliový balonek hvězda červená 45 cm
  Foliový balonek ve tvaru hvězdy, bez potisku. Barva: lesklá červená Foliový balonek je vhodný k popisování fixem i na balonkové dekorace. Lze použít na Vánoční i Silvestrovské dekorace. Vhodný pro nafukování vzduchem i heliem. Velikost 45 cm. ..
  Bez DPH: 35 Kč 43 Kč 45 Kč
 • Foliový balonek hvězda červená 85 cm
  Foliovy balonek hvězda Červená je vhodná například jako dekorace vánočního nebo silvestrovského večírku. Barva: Červená. Velikost: 90 cm. ..
  Bez DPH: 71 Kč 86 Kč 90 Kč
 • Foliový balonek hvězda fialová 45 cm
  Foliový balonek ve tvaru hvězdy, bez potisku. Barva: lesklá fialová Foliový balonek je vhodný k popisování fixem i na balonkové dekorace. Lze použít na Vánoční i Silvestrovské dekorace. Vhodný pro nafukování vzduchem i heliem. Velikost 45 cm. ..
  Bez DPH: 31 Kč 38 Kč 40 Kč
 • Foliový balonek hvězda holografická 48 cm
  Foliový balonek - Hvězda - holografická, velikost 48 cm, vhodné pro nafukování vzduchem i héliem. Při nafukování balónku vzduchem použijte brčko. Velikost: 48 cm. Balení: 1 ks...
  Bez DPH: 35 Kč 43 Kč 45 Kč
 • Foliový balonek hvězda modrá 45 cm
  Foliový balonek - Hvězda - modrá, velikost 45cm, vhodné pro nafukování vzduchem i héliem...
  Bez DPH: 31 Kč 38 Kč 40 Kč
 • Foliový balonek hvězda modrá 85 cm
  Foliový balonek - Hvězda - modrá, velikost 85cm, vhodné pro nafukování vzduchem i héliem...
  Bez DPH: 39 Kč 47 Kč 49 Kč
 • Foliový balonek hvězda pastel modrá 45 cm
  Foliový balonek ve tvaru hvězda v pastelové modré barvě. Ideální jako dárek pro oslavence nebo například jako pozornost na Valentýna. Je vhodný k naplnění heliem i vzduchem. Balonek zůstane plně nafouknutý 3 až 5 dní, ale lze jej opakovaně dofukovat přes brčko. Rozměr: 45 cm. ..
  Bez DPH: 31 Kč 38 Kč 40 Kč
 • Foliový balonek Hvězda pastel růžová 45 cm
  Foliový balonek ve tvaru hvězdy, bez potisku. Barva: pastelová růžová Foliový balonek je vhodný k popisování fixem i na balonkové dekorace. Lze použít na Vánoční i Silvestrovské dekorace. Vhodný pro nafukování vzduchem i heliem. Velikost 45 cm...
  Bez DPH: 31 Kč 38 Kč 40 Kč
 • Foliový balonek hvězda světle zelená 45 cm
  Foliový balonek ve tvaru hvězda ve světle zelené barvě. Ideální jako dárek pro oslavence nebo například jako pozornost na Valentýna. Je vhodný k naplnění heliem i vzduchem. Balonek zůstane plně nafouknutý 3 až 5 dní, ale lze jej opakovaně dofukovat přes brčko. Rozměr: 45 cm. ..
  Bez DPH: 31 Kč 38 Kč 40 Kč
 • Foliový balonek hvězda tmavě růžová 45 cm
  Foliový balonek ve tvaru hvězdy, bez potisku. Barva: lesklá růžová Foliový balonek je vhodný k popisování fixem i na balonkové dekorace. Lze použít na Vánoční i Silvestrovské dekorace. Vhodný pro nafukování vzduchem i heliem. Velikost 45 cm. ..
  Bez DPH: 31 Kč 38 Kč 40 Kč
 • Foliový balonek hvězda zelená 45 cm
  Foliový balonek ve tvaru hvězdy, bez potisku. Barva: lesklá zelená. Foliový balonek je vhodný k popisování fixem i na balonkové dekorace. Lze použít na Vánoční i Silvestrovské dekorace. Vhodný pro nafukování vzduchem i heliem. Velikost 45 cm...
  Bez DPH: 31 Kč 38 Kč 40 Kč