Fóliové balonky do 50 cm

Chcete udělat radost, ale nechcete utrácet zbytečně velké peníze? Nebo máte jen omezený prostor a s obřími balony už by se na oslavu nevešel ani oslavenec? Tak to je ideální zvolit balonek do 50 cm. Ač menší, nejsou nijak ochuzené o pestré barvy a oblíbené motivy.

Na naší prodejně v Praze si je můžete navíc nechat rovnou nafouknout heliem a dostanete i nádhernou ozdobnou stužku. Takový dárek vykouzlí úsměv u každého obdarovaného

Řadit podle:
Zobrazit:
Zobrazit: seznam mřížka
 • Balonek Birthday Princess 46 cm
  Foliový balonek s nápisem BIRTHDAY PRINCESS vhodný pro oslavu narozenin jako originální dárek oslavenci nebo jako dekorace. Balonek je vhodný k naplnění heliem i vzduchem. Vydrží nafouknutý 3 až 5 dní, ale lze jej opakovaně dofukovat přes brčko. Rozměry: 46 cm. Ceník pro plnění balonků heliem nale..
  Bez DPH: 74 Kč 89 Kč
 • Balonek fóliový Piratský Happy Birthday 45cm
  Fóliový balónek Vhodný pro nafukování vzduchem i heliem 18” Balónek Vám rádi nafoukneme heliem přímo na naší prodejně, takto nafouknutý balónek vydrží létat až 10 dnů a dá se opakovaně dofukovat. Při nafukování balónku vzduchem použijte brčko nebo dutou slámku.   Vyzdobte si vaší událost tímto fól..
  Bez DPH: 29 Kč 35 Kč
 • Balonek Happy Birthday Smajlíci 46 cm
  Foliový balonek Happy Birthday - Smajlíci, 46cm. Balónek můžete plnit vzduchem i héliem. Héliem plněný balónek Vám vydrží létat až několik týdnů. Balonky plníme i v našem obchodě. Ceník pro plnění balonků heliem naleznete na https://balonkypraha.cz/rozvoz-balon-kuryr. Balonky vám také rádi nafouknem..
  Bez DPH: 54 Kč 65 Kč
 • Balonek Happy Birthday hasičské auto 46 cm
  Foliový balonek - Happy Birthday, hasičské auto. Vhodné na narozeninové oslavy vašich dětí. 18'' 46cm Ceník pro plnění balonků heliem naleznete na https://balonkypraha.cz/rozvoz-balon-kuryr. Balonky vám také rádi nafoukneme přímo na naší prodejně v Praze v blízkosti Palmovky...
  Bez DPH: 54 Kč 65 Kč
 • Balonek Happy Birthday s balonky 46 cm
  Foliový balonek s nápisem HAPPY BIRTHDAY a potiskem balonků, bude skvělým detailem každé narozeninové oslavy nebo originálním dárkem pro oslavence. Balonek je vhodný k naplnění heliem i vzduchem a nafouknutý vydrží 3 až 5 dní. Lze ho opakovaně dofukovat přes brčko. Rozměry: 46 cm. Ceník pro plnění..
  Bez DPH: 54 Kč 65 Kč
 • Balonek Mimoni Stuart 45 cm
  Kulatý foliový balonek ve tvaru Mimoně Stuarta z filmů Mimoni a Já Padouch. Bude tak perfektním dárkem pro oslavence nebo skvělou dekorací na tematickou party či oslavu narozenin. Balonek je vhodný k naplnění heliem i vzduchem. Zůstane plně nafouknutý 3 až 5 dní, ale lze jej opakovaně dofukovat přes..
  Bez DPH: 29 Kč 35 Kč
 • Balonek Star Wars Storm Trooper 55 cm
  Foliový balonek s oblíbeným motivem Stormtrooper z kultovní série filmů Star Wars - Hvězdné Války. Rozměry: 55 cm. Ceník pro plnění balonků heliem naleznete na https://balonkypraha.cz/rozvoz-balon-kuryr...
  Bez DPH: 62 Kč 75 Kč
 • Foliový balonek - Mimoni, kulatý - bílý
  Foliový balonek s obrázkem Mimoňů z filmu Já padouch. Barva: Bílá ..
  Bez DPH: 29 Kč 35 Kč
 • Foliový balonek - Mimoni, srdce
  Foliový balonek ve tvaru srdce s obrázkem mimoňů z filmu Já padouch. ..
  Bez DPH: 29 Kč 35 Kč
 • Foliový balonek - Monster High 45 cm
  Foliový balonek s motivem hrdinky Monster High, je vhodný k naplnění heliem i vzduchem. Balonek zůstane plně nafouknutý 3 až 5 dní, ale lze opakovaně dofukovat přes brčko. Rozměry: 45 cm. Ceník pro plnění balonků heliem naleznete na https://balonkypraha.cz/rozvoz-balon-kuryr. Balonky vám také rádi..
  Bez DPH: 54 Kč 65 Kč
 • Foliový balonek - My little Pony, kulatý
  Foliová balonek s obrázkem My little Pony. ..
  Bez DPH: 29 Kč 35 Kč
 • Foliový balonek - My little Pony, srdíčko
  Foliová balonek s obrázkem My little Pony. ..
  Bez DPH: 29 Kč 35 Kč
 • Foliový balonek - Požárník Sam 43 cm
  Kulatý foliový balonek s motivem Požárníka Sama z dětských pohádek. Je vhodný k naplnění heliem i vzduchem. Balonek zůstane plně nafouknutý 3 až 5 dní, ale lze opakovaně dofukovat přes brčko.  Rozměry: 43 cm. Ceník pro plnění balonků heliem naleznete na https://balonkypraha.cz/rozvoz-balon-kuryr. ..
  Bez DPH: 54 Kč 65 Kč
 • Foliový balonek - Princezna, srdíčko
  Foliový balonek s princeznou.  Vhodný pro nafukování vzduchem i heliem. Balónek Vám rádi nafoukneme heliem přímo na naší prodejně U Libeňského pivovaru 16, Praha 8, takto nafouknutý balónek vydrží létat až 10 dnů a dá se opakovaně dofukovat. Při nafukování balónku vzduchem použijte brčko nebo dut..
  Bez DPH: 29 Kč 35 Kč
 • Foliový balonek Angry Birds GO! čtverec, 43cm
  Foliový balonek s motivem Angry Birds GO! v zajímavém čtvercovém provedení. Je vhodný k naplnění heliem i vzduchem. Balonek zůstane plně nafouknutý 3 až 5 dní, ale lze opakovaně dofukovat přes brčko.  Rozměry: 43 cm. Ceník pro plnění balonků heliem naleznete na https://balonkypraha.cz/rozvoz-balon..
  Bez DPH: 40 Kč 48 Kč
 • Foliový balonek Avengers 43 cm
  Kulatý foliový balonek s potiskem hrdinů z komiksů a filmů Avengers, je vhodný k naplnění heliem i vzduchem. Balonek zůstane plně nafouknutý 3 až 5 dní, ale lze opakovaně dofukovat přes brčko. Rozměry: 43 cm. Ceník pro plnění balonků heliem naleznete na https://balonkypraha.cz/rozvoz-balon-kuryr...
  Bez DPH: 54 Kč 65 Kč
 • Foliový balonek Avengers Happy Birthday 43 cm
  Kulatý foliový balonek s potiskem všech hrdinů z komiksů a filmů Avengers a také s nápisem HAPPY BIRTHDAY, je vhodný k naplnění heliem i vzduchem. Balonek zůstane plně nafouknutý 3 až 5 dní, ale lze opakovaně dofukovat přes brčko. Ideální jako dekorace dětské oslavy narozenin nebo jako neobvyklý dár..
  Bez DPH: 54 Kč 65 Kč
 • Foliový balonek červený s puntíky 45 cm
  Foliový balonek v červené barvě s puntíky. Ideálně se hodí jako dekorace na puntíkatou party nebo jen jako originální dárek. Je vhodný k naplnění heliem i vzduchem. Balonek zůstane plně nafouknutý 3 až 5 dní, ale lze jej opakovaně dofukovat přes brčko. Rozměr: 45 cm. Ceník pro plnění balonků heli..
  Bez DPH: 27 Kč 33 Kč
 • Foliový balonek Disney Ledové království - Frozen HB 43cm
  Kulatý foliový balonek s obrázkem Anny a Elsy z oblíbené pohádky Frozen - Ledové Království. Je vhodný k naplnění heliem i vzduchem. Balonek zůstane plně nafouknutý 3 až 5 dní, ale lze opakovaně dofukovat přes brčko. Ideální doplněk na dětskou narozeninovou party nebo jako originální dárek. Rozměry..
  Bez DPH: 54 Kč 65 Kč
 • Foliový balonek Disney Ledové království Frozen 43cm
  Kulatý foliový balonek s Annou a Elsou z Frozen - Ledové Království. Balonek bude ideální dekorací dětské party nebo jako originální dárek pro každého fanouška Frozen. Je vhodný k naplnění heliem i vzduchem. Zůstane plně nafouknutý 3 až 5 dní, ale lze opakovaně dofukovat přes brčko.  Rozměry: 43 cm..
  Bez DPH: 54 Kč 65 Kč
 • Foliový balonek fotbalový míč 45 cm
  Foliový balonek - fotbalový míč. Velikost balónku je 45 cm. Balonek lze plnit héliem, a to jednorázovým balením, nebo Vám jej naplníme v naší prodejně Balonky Praha...
  Bez DPH: 29 Kč 35 Kč