Filmové a seriálové postavičky

Touží mít vaše dítě mít kamaráda z televize? Miluje Mimoně, Disney postavičky nebo třeba Hello Kitty? Není nic snazšího, než přání splnit a koupit nádherný balon ve tvaru jejich oblíbené postavy. Široký výběr na našem eshopu i pobočce zajistí, že nikdy nebudete zklamání.

Figurky si na naší prodejně lze nechat rovnou i nafouknout heliem, kde vám i zdarma připojíme ozdobnou stužku.

Řadit podle:
Zobrazit:
Zobrazit: seznam mřížka
 • Balonek Star Wars Storm Trooper 55 cm
  Foliový balonek s oblíbeným motivem Stormtrooper z kultovní série filmů Star Wars - Hvězdné Války. Rozměry: 55 cm. Ceník pro plnění balonků heliem naleznete na https://balonkypraha.cz/rozvoz-balon-kuryr...
  Bez DPH: 62 Kč 75 Kč
 • Chodící balonek Iron Man 93 x 116 cm
  Chodící foliový balonek s motivem hrdiny Iron Man z oblíbených filmů i komiksů. Je vhodný k naplnění heliem a nafouknutý vydrží 24 hodin beze změny, pak z něj helium postupně uniká. Balonek je možné opětovně dofukovat. Rozměry: 93 x 116 cm. Balonek vám rádi naplníme heliem přímo na naší prodejně ..
  Bez DPH: 330 Kč 399 Kč
 • Chodící balonek R2D2 Star Wars 96 cm
  Chodící foliový balonek R2D2 z oblíbené serie filmů Star Wars - Hvězdné Války. Je vhodný k naplnění heliem a nafouknutý vydrží 24 hodin beze změny, pak z něj helium postupně uniká. Balonek je možné opětovně dofukovat. Rozměry: 86 x 96 cm. Balonek vám rádi naplníme heliem přímo na naší prodejně v ..
  Bez DPH: 330 Kč 399 Kč
 • Chodící balonek Sponge Bob 117cm
  Balonek AirWalkers SpongeBob v kalhotách. Pro docílení efektu chodícího balónku je potřeba jej nafouknout heliem. Balonek pak vypadá jako by chodil. Balonek plněný vzduchem vydrží beze změny týden (nedocílíte ovšem efektu chodícího balonku). Balonek naplněný heliem vypadá jako by opravdu chodil, ..
  Bez DPH: 330 Kč 399 Kč
 • Foliový balonek - Happy birthday, princezny
  Foliový balonek s potiskem všech Disney princezen a nápisem HAPPY BIRTHDAY. Balonek vypadá jako narozeninový dort, proto bude vhodným dárkem pro oslavence nebo dekorací narozeninové party. Vhodný pro plnění vzduchem i heliem. Balonek zůstane plně nafouknutý 3 až 5 dní, ale lze opakovaně dofukovat p..
  Bez DPH: 95 Kč 115 Kč
 • Foliový balonek Angry Birds GO! čtverec, 43cm
  Foliový balonek s motivem Angry Birds GO! v zajímavém čtvercovém provedení. Je vhodný k naplnění heliem i vzduchem. Balonek zůstane plně nafouknutý 3 až 5 dní, ale lze opakovaně dofukovat přes brčko.  Rozměry: 43 cm. Ceník pro plnění balonků heliem naleznete na https://balonkypraha.cz/rozvoz-balon..
  Bez DPH: 40 Kč 48 Kč
 • Foliový balonek Angry Birds prasečí královna, 58 cm
  Foliový balonek s obrázkem prasečího krále Leonarda z Angry Birds, je vhodný k naplnění heliem i vzduchem. Balonek zůstane plně nafouknutý 3 až 5 dní, ale lze opakovaně dofukovat přes brčko. Rozměry: 58 cm. Ceník pro plnění balonků heliem naleznete na https://balonkypraha.cz/rozvoz-balon-kuryr. Ba..
  Bez DPH: 74 Kč 90 Kč
 • Foliový balonek BB-8 Star Wars 50 x 83 cm
  Velký foliový balonek jako postava oblíbeného robota BB-8 z nových filmů Star Wars. Je vhodný k naplnění heliem i vzduchem. Balonek zůstane plně nafouknutý 3 až 5 dní, ale lze opakovaně dofukovat přes brčko.  Rozměry: 50 x 83 cm. Ceník pro plnění balonků heliem naleznete na https://balonkypraha.cz..
  Bez DPH: 74 Kč 90 Kč
 • Foliový balonek Frozen, holografický 43 cm
  Kulatý foliový balonek s obrázkem Anny a Elsy, je vhodný k naplnění heliem i vzduchem, v krásném holografickém provedení. Balonek zůstane plně nafouknutý 3 až 5 dní, ale lze opakovaně dofukovat přes brčko.  Rozměry: 43 cm. Ceník pro plnění balonků heliem naleznete na https://balonkypraha.cz/rozvoz..
  Bez DPH: 54 Kč 65 Kč
 • Foliový balonek Hledá se Dory 43cm
  Čtvercový foliový balonek s obrázkem Dory a Nema z nové pohádky hledá se Dory. Je vhodný k naplnění heliem i vzduchem. Balonek zůstane plně nafouknutý 3 až 5 dní, ale lze opakovaně dofukovat přes brčko.  Rozměry: 43 cm. Ceník pro plnění balonků heliem naleznete na https://balonkypraha.cz/rozvoz-ba..
  Bez DPH: 54 Kč 65 Kč
 • Foliový balonek Hledá se Dory 76 cm
  Velký foliový balonek s obrázkem Dory ze stejnojmenné pohádky hledá se Dory. Je vhodný k naplnění heliem i vzduchem. Balonek zůstane plně nafouknutý 3 až 5 dní, ale lze opakovaně dofukovat přes brčko.  Rozměry: 76 cm. Ceník pro plnění balonků heliem naleznete na https://balonkypraha.cz/rozvoz-balo..
  Bez DPH: 74 Kč 90 Kč
 • Foliový balonek Locika 78 cm
  Foliový balonek s motivem princezny Lociky od Disney. Je vhodný k naplnění heliem i vzduchem. Balonek zůstane plně nafouknutý 3 až 5 dní, ale lze opakovaně dofukovat přes brčko.  Rozměry: 66 x 78 cm. Ceník pro plnění balonků heliem naleznete na https://balonkypraha.cz/rozvoz-balon-kuryr. Balonky v..
  Bez DPH: 74 Kč 90 Kč
 • Foliový balonek Máša a Medvěd s knihou pro vzkaz 105 cm
  Fóliový balon Máša s knihou na vzkazy - velký: 105 cm. Máša a Medvěd - Masha and The Bear. Balonek lze plnit héliem. Balení obsahuje foliový balonek 105 cmFix, který lze použít na psaní vzkazu na balonek..
  Bez DPH: 136 Kč 165 Kč
 • Foliový balonek Medvídek Pú 51 x 81cm
  Foliový balonek s obrázkem Medvídka Pú a Prasátka, je vhodný k naplnění heliem i vzduchem. Balonek zůstane plně nafouknutý 3 až 5 dní, ale lze opakovaně dofukovat přes brčko. Rozměry: 51 x 81 cm. Ceník pro plnění balonků heliem naleznete na https://balonkypraha.cz/rozvoz-balon-kuryr. Balonky vám t..
  Bez DPH: 74 Kč 90 Kč
 • Foliový balonek Mickey Mouse 55 x 78 cm
  Foliový balonek s postavičkou Mickey Mouse, je vhodný k naplnění heliem i vzduchem. Balonek zůstane plně nafouknutý 3 až 5 dní, ale lze opakovaně dofukovat přes brčko. Rozměry: 55 x 78 cm. Ceník pro plnění balonků heliem naleznete na https://balonkypraha.cz/rozvoz-balon-kuryr. Balonky vám také rád..
  Bez DPH: 74 Kč 90 Kč
 • Foliový balonek My little Pony - Rainbow Dash 60 cm
  Foliový balonek ve tvaru My little pony - Rainbow Dash, cca 60 cm. ..
  Bez DPH: 46 Kč 55 Kč
 • Foliový balonek Oslík a prasátko 76 x 78 cm
  Foliový balonek s obrázkem oslíka a prasátka z pohádek o Medvídkovi Pú, je vhodný k naplnění heliem i vzduchem. Balonek zůstane plně nafouknutý 3 až 5 dní, ale lze opakovaně dofukovat přes brčko. Rozměry: 45 cm. Ceník pro plnění balonků heliem naleznete na https://balonkypraha.cz/rozvoz-balon-kury..
  Bez DPH: 74 Kč 90 Kč
 • Foliový balonek Popelka 84 cm
  Foliový balonek s motivem roztančené princezny Popelky z oblíbené pohádky od Disney, je vhodný k naplnění heliem i vzduchem. Balonek zůstane plně nafouknutý 3 až 5 dní, ale lze opakovaně dofukovat přes brčko. Rozměry: 71 x 84 cm. Ceník pro plnění balonků heliem naleznete na https://balonkypraha.cz..
  Bez DPH: 74 Kč 90 Kč
 • Foliový balonek Sponge Bob 45 cm
  Foliový balonek se Spongebobem a jeho přáteli.  Vhodný pro nafukování vzduchem i heliem. Balónek Vám rádi nafoukneme heliem přímo na naší prodejně U Libeňského pivovaru 16, Praha 8, takto nafouknutý balónek vydrží létat až 10 dnů a dá se opakovaně dofukovat. Při nafukování balónku vzduchem použij..
  Bez DPH: 37 Kč 45 Kč
 • Foliový balonek srdce- Star Wars Darth Vader 43 cm
  Foliový balonek s motivem oblíbeného hrdiny Darth Vader z kultovní serie filmů Star Wars. Je vhodný k naplnění heliem i vzduchem. Balonek zůstane plně nafouknutý 3 až 5 dní, ale lze opakovaně dofukovat přes brčko.  Rozměry: 43 cm. Ceník pro plnění balonků heliem naleznete na https://balonkypraha.c..
  Bez DPH: 54 Kč 65 Kč
 • Foliový balonek Star Wars Darth Vader 55 cm
  Foliový balonek s oblíbeným motivem Darth Vader z kultovní série filmů Star Wars - Hvězdné Války. Rozměry: 55 cm. Ceník pro plnění balonků heliem naleznete na https://balonkypraha.cz/rozvoz-balon-kuryr...
  Bez DPH: 62 Kč 75 Kč