Balonky transparentní

Transparentní neboli průhledné balonky mohou působit nudně, když nemají tolik oblíbené barvičky, ale opak je pravdou. Balonky mají neobvyklé a velice krásné motivy, které ve spojení s transparentností balonků vytváří skutečně jedinečné, něžné a velice elegantní dekorace. Jsou nesmírně populární na svatby, zásnuby ale i na narozeninové oslavy či firemní party.

Balonky Vám můžeme na naším prodejně naplnit heliem a můžete si u nás bez problémů i objednat velkoobchodní balení po 100 ks.

Řadit podle:
Zobrazit:
Zobrazit: seznam mřížka
 • Balonek průhledný s ornamenty 2 - 36 cm
  Balónek průhledný s ornamenty 2 16“Crystal Clear s bílým potiskem, pěti stranný tisk. Velikost: 41 cm Ceník pro plnění balonků heliem naleznete na https://balonkypraha.cz/rozvoz-balon-kuryr. Balonky vám také rádi nafoukneme na naší prodejně v Praze, v blízkosti Palmovky...
  Bez DPH: 7 Kč 8 Kč
 • Balonek latexový průhledný s motýlky 33 cm
  Balónek latexový průhledný s motýlky 41 cm/16” Vhodný ke svatbám   Tento průhledný nafukovací balonek je vhodný jako doplněk ke svatebnímu stolu, ke svatebnímu obřadu, hostinu, oslavu či na jinou výzdobu. Dá se zkrátka použít při různých veselých akcích. Latexový  balonek s motýlky se nabízí jako..
  Bez DPH: 7 Kč 8 Kč
 • Balonek latexový průhledný s motýlky a ornamenty 35 cm
  Balónek latexový průhledný s motýlky a ornamenty 36 cm/14”  Vhodný na svatby   ~~Tento průhledný nafukovací balonek je vhodný jako doplněk ke svatebnímu stolu, ke svatebnímu obřadu, hostinu, oslavu či na jinou výzdobu. Dá se zkrátka použít při různých veselých akcích. Latexový  balonek s motýlky ..
  Bez DPH: 7 Kč 8 Kč
 • Balonek latexový průhledný s ornamenty 36 cm
  Balónek latexový průhledný s ornamenty 41 cm/16” Vhodný ke svatbám Tento průhledný nafukovací balonek je vhodný jako doplněk ke svatebnímu stolu, ke svatebnímu obřadu, hostinu, oslavu či na jinou výzdobu. Dá se zkrátka použít při různých veselých akcích. Latexový  balonek s ornamenty se nabízí jak..
  Bez DPH: 7 Kč 8 Kč
 • Balonek latexový průhledný s růžemi 35 cm
  Balónek latexový průhledný s růžemi 36 cm/14” Vhodný ke svatbám, dotvoří romantický dojem. ..
  Bez DPH: 7 Kč 8 Kč
 • Balonek latexový průhledný s růžemi a ornamenty 35 cm
  Balónek latexový průhledný s růžemi a ornamenty 36 cm/14” Vhodný ke svatbám Při nafukování balónku vzduchem použijte brčko nebo dutou slámku. Ceník pro plnění balonků heliem naleznete na https://balonkypraha.cz/rozvoz-balon-kuryr. Balonky vám také rádi nafoukneme přímo na naší prodejně v Praze v ..
  Bez DPH: 7 Kč 8 Kč
 • Balonek latexový průhledný se srdíčkem a holubicemi 33 cm
  Balónek latexový průhledný se srdíčkem a holubicemi 36 cm/14” Vhodný ke svatbám Při nafukování balónku vzduchem použijte brčko nebo dutou slámku. Ceník pro plnění balonků heliem naleznete na https://balonkypraha.cz/rozvoz-balon-kuryr. Balonky vám také rádi nafoukneme přímo na naší prodejně v Praz..
  Bez DPH: 7 Kč 8 Kč
 • Balonek transparentní ( průhledný) 33 cm
  Tip: Do klasických transparentních průhledných balónků lze aplikovat menší pastelový balónek, který vytvoří tzv. efekt dvojitého balonu.  Kulatý nafukovací balónek o průměru 33 cm, vhodné pro potisk. Průměr:33 cm Obvod:104 cm Objem:16,9 l Možnost potisku:sítotisk, ofset Balení:1 ks..
  Bez DPH: 3 Kč 4 Kč
 • Fosforeskující balonek, hvězdy - transparentní
  Transparentní balonek s potiskem hvězdiček s fosforeskujícím efektem po nasvícení. Velikost 33 cm  Značka: Qualatex Ceník pro plnění balonků heliem naleznete na https://balonkypraha.cz/rozvoz-balon-kuryr. Balonky vám také rádi nafoukneme na naší prodejně v Praze, v blízkosti Palmovky...
  Bez DPH: 21 Kč 25 Kč
 • Průhledé balonky bez potisku 33 cm
  Tip: Do klasických transparentních průhledných balónků lze aplikovat menší pastelový balónek, který vytvoří tzv. efekt dvojitého balonu. Kulaté nafukovací balónky o průměru 33 cm, vhodné pro potisk. Průměr:33 cm Obvod:104 cm Objem:16,9 l Možnost potisku:sítotisk, ofset Balení:100 ks..
  Bez DPH: 190 Kč 230 Kč
 • Průhledný balonek s červenými srdíčky 30 cm
  Průhledný balonek s červenými srdíčky tímto balonkem můžete obdarovat např. slečnu nebo připravit překvapení a použít jako dekoraci. Velikost: 30 cm Ceník pro plnění balonků heliem naleznete na https://balonkypraha.cz/rozvoz-balon-kuryr. Balonky vám také rádi nafoukneme na naší prodejně v Praze, v..
  Bez DPH: 7 Kč 8 Kč