Dodací podmínky a platba

 

Provozovatel internetového a kamenného obchodu balonkypraha.cz

Petr Čermák
IČ:71862013
DIČ:CZ8602250404
Fakturační adresa: Šternberkova 578/4, 170 00 Praha 7
Prodejna: U Libeňského pivovaru 18, 180 00 Praha 8

Dodací lhůty

Dodací lhůty jsou stanoveny individuálně pro každé jednotlivé zboží, v závislosti na skladových zásobách uvedeného zboží a na způsobu doručení a provedení platby.

Pokud je zboží na skladě obecně platí, že zboží je doručeno od 1 do 5 dnů po vaší objednávce v případě doručení zboží na dobírku V případě prodloužení smlouvou stanovené lhůty dodání musí prodávající kontaktovat kupujícího prostřednictvím emailu nebo telefonu a navrhnou náhradní řešení vyřízení objednávky.

Doručení zásilky

Prostřednictvím přepravní společnosti bude zboží doručeno na dobírku za stanovenou cenu za dodání, která je připočítána k objednávce. Pokud bude zboží skladem nepřesáhne dodací lhůtu osmi dnů. Dodávku zasíláme přepravní službou Geis, kde lze doručit zboží i do druhého dne od podání. Zásilku je možné sledovat na stránkách www.geis.cz. Za případné nedostatky ve službách přepravní společnosti, či poškození zásilky neneseme odpovědnost.

Doručení balonků plněných heliem pomocí služby BalonKurýr, služba je zpoplatněna dle níže uvedených sazeb. Služba je platná pro ČR.

Jiným způsobem dodání, zásilkovou službou či osobním odběrem, je doručení zpoplatněno částkou dohodnutou mezi prodávajícím a kupujícím.

Osobní odběr na prodejne BalonkyPraha je zdarma a zboží je blokováno 7 dní.

Osobni odběr je možný pouze v prodejně Balonkypraha.cz, naše prodejna je pouze v Praze, prosíme nepleťte si nás například s balónky.cz. 

Cena doručení po České republice:

Geis doručení: 89 Kč  

Geis dobírka: 30 Kč

BalonKurýr (v provozní době): 280 Kč

BalonKurýr (mimo provozní dobu): 380 Kč

Příplatek za doručení mimo provozní dobu - 300 až 800 Kč 

 

Cena doručení do Slovenské republiky:

Cena poštovného: 4,394 €

Dobírka: 1,95 €

Doprava zdarma je volitelná pro všechny objednávky nad 2 000 Kč, přepravní službou Geis. 

Doprava zdarma se nevztahuje na objednávky doručované službou BalonKurýr.

 

Platba zboží

Platbu na dobírku hradí kupující při odběru zboží. 

Platbu předem zasílá kupující s uvedením čísla objednávky a to převodním příkazem na účet prodávajícího 2690060287/5500. V případě platby předem platí, že podnět k vyskladnění a následné  expedici zásilky,  je vydán až po připsání peněžní částky od zákazníka na náš účet. Zboží je dodáno přepravní společností Geis.

Podporujeme i další platby on-line. Podmínky se řídí platnými zákony ČR.

Platbu při osobním odběru hradí kupující v naší prodejně. Přijímáme hotovost i běžné platební karty.

Prodávající garantuje ceny stanovené v nabídce a to včetně DPH.

Náklady spojené s odesláním zboží (poštovné a balné, dobírka a případně další poplatky) pokud není stanoveno jinak, nese kupující. Výše poštovného, dle  způsobu doručení, se zohlední na faktuře v konečném součtu, kterou zákazník uvidí při uskutečnění objednávky prostřednictvím internetového portálu.

Převzetí zboží kupujícím

Kupující se zavazuje odebrat objednané a zaslané zboží a zaplatit cenu za zboží včetně nákladů za jeho doručení.

Převzetí zboží stvrzuje kupující podpisem na průvodním dokladu. Místem dodání zboží je kupujícím uvedená adresa na objednávkovém formuláři. Kupující se stává vlastníkem zboží po jeho zaplacení a uhrazení nákladů spojených s jeho doručením.

V případě nedoručitelnosti zásilky a zaplacení zboží předem, bude kupujícímu vrácena kupní cena zboží. Prodávající není povinen vrátit částku za vynaložené poplatky související s odebráním zboží.

Na zboží se vztahuje reklamační řád dle platného zákona.