Výsledek hledání pro výraz
Koruna česká
Menu
  Menu Zavřít

  Sada na balonkovou girlandu Barevná

  Výrobce: Balonky Praha
  Sada pro výrobu balonkové girlandy Barevná
  Kód: 036336359000
  banner
  Dostupnost: Poslední kusy skladem
  599,00 Kč s DPH
  i h

  Balony byly vždy základní složkou dekorace pro každou příležitost, nicméně v nedávné době balonkové girlandy a balonkové instalace explodovaly jako balón. Dekoratéři začali rozvíjet propracované, sofistikované a luxusní dekorace, oblouky a art form foto-koutky. Nyní si můžete vytvořit stylové balonkové girlandy přímo na Vaší party s využitím našich kvalitních balonkových girlandových sad. Veškeré myšlení, navrhování a styling byly provedeny pro váš jediný úkol; naplnit balonky konfetami, nafouknout a sestavit.

  Naše sady byly pečlivě zpracovány a pečlivě testovány, aby bylo zajištěno, že máte naprosto vše, co potřebujete k vytvoření profesionální girlandy o minimálním rozměru 2 m. Každá sada obsahuje barevně laděné balonky o rozměrech od 15 cm do 48 cm. Balení obsahuje i konfety určené k naplnění průhledných balonků, pro docílení efektu plněného balonku.

  Za pouhých 45 minut budete mít ohromující balonkovou girlandu v jednom z našich designových barevných rozsahů připravených být hrdě vystaven jako úžasná dekorace.

  Sada obsahuje:

  • 80 ks balonků
  • vlasec
  • oboustranné samolepící terčíky
  • obrázkový návod
  Produktová hesla